• ساعت : ۹:۳۷:۲۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ 
مدیرکل استاندارد کردستان:
عملكرد شهرداری سنندج در استانداردسازی تجهیزات شهر بازی ها قابل تقدیر است
مدیرکل استاندارد کردستان گفت: عملکرد شهرداری سنندج در استانداردسازی تجهیزات شهر بازی ها قابل تقدیر است.
به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج، ژیلا یزدانی شامگاه امروز در جلسه شورای استاندارد کردستان اظهار کرد: همه سازمان‌ها مکلف هستند که با متولیان حوزه استاندارد همکاری کنند.
مدیرکل استاندارد کردستان گفت: 370 واحد تولیدی در کردستان زیرپوشش استاندارد است که 750 فراورده در این واحدها تولید می‌شود.
وی تصریح کرد: 630 فراورده در استان دارای پروانه استاندارد هستند که 84 درصد کل فراوردهای تولیدی در استان را شامل می‌شود.
یزدانی گفت: در هفت ماهه امسال 313 مورد آزمون اوزان سنگین، 518 مورد آزمون نازل‌های سوخت مایع و 2 هزار و 740 آزمون اوزان سبک در کردستان انجام شده است.
به گفته وی، از 51 جایگاه سی‌ان‌جی فعال در استان 37 مورد تاییدیه استاندارد دارند و 14 مورد دیگر در دست بازرسی است که امسال انشعاب 17 مورد قطع شده است.
وی در ادامه به ورود جدی استاندارد به موضوع استاندارد سازی شهر بازی ها در سطح استان اشاره کرد و گفت: 311 دستگاه تجهیزات شهربازی سبک، نیمه سنگین و سنگین در سطح استان وجود دارد که 98 دستگاه آن موفق به دریافت گواهی ایمنی شده‌اند.
مدیرکل استاندارد کردستان با بیان اینکه شهردار سنندج بیشترین همکاری را در حوزه ایمن سازی وسایل و تجهیزات در شهر بازی ها در مرکز استان داشته است، افزود: مرحله دوم بازرسی از تجهیزات بازی در شهر سنندج در دست انجام است.
وی گفت: در شهر مریوان هم تجهیزات قدیمی شهر بازی جمع آوری شده و پس از نصب تجهیزات جدید برای استاندارد سازی پیگیری نشده است.
یزدانی خاطرنشان کرد: در شهرهای بانه، بیجار و کامیاران فقط نماینده برای پیگیری امور معرفی شده و در دیواندره، قروه و سروآباد هم هیچ اقدامی در خصوص استاندارسازی تجهیزات پارک ها انجام نشده است.
وی عنوان کرد: در شهر دهگلان تجهیزات قدیمی جمع آوری و فاقد تجهیزات بازی است و دادستان شهر سقز هم دستور جمع آوری تجهیزات بازی را صادر کرده است.
وی از تلاش و همکاری سازمان سیما و منظر شهرداری سنندج در حوزه فرهنگ سازی در حوزه اهمیت توجه به استاندارد تقدیر کرد و گفت: همکاری و همراهی خوبی از سوی این سازمان با اداره کل استاندارد در راستای ترویج فرهنگ ضرورت توجه به استاندارد و اهمیت آن صورت گرفت.
یزدانی از تلاش و همکاری شهرداری در خصوص ایمن‌سازی وسایل شهربازی و سازمان سیما و منظر شهرداری سنندج در حوزه فرهنگ‌سازی در حوزه اهمیت توجه به استاندارد تقدیر کرد.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0