• ساعت : ۱۲:۲۰:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ 
    /  4
سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل نقل شهرداری سنندج اعلام کرد
تمهیدات ترافیكی شهرداری سنندج برای بازگشایی مدارس/ اجرای عملیات خط ‌كشی خطوط عابر پیاده
سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل نقل شهرداری سنندج گفت: با توجه به نزدیک شدن به بازگشایی مدارس و افزایش حجم ترافیک در این ایام سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل نقل شهرداری سنندج مجموعه اقداماتی در راستای رفع مشکلات ترافیکی و ایمن سازی در سطح شهر انجام داده است.
به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج، حمید کریمی با اشاره به برخی اقدامات انجام شده در راستای کنترل ترافیک در سطح شهر، اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به بازگشایی مدارس و افزایش حجم ترافیک در این ایام سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل نقل شهرداری سنندج مجموعه اقداماتی در راستای رفع مشکلات ترافیکی و ایمن سازی و ...در سطح شهر انجام داده است.
وی با بیان اینکه خط کشی معابر یکی از علائم مهم ترافیکی است و نقش بسزایی در کاهش سوانح رانندگی و ایمنی شهروندان و روان سازی ترافیک دارد، افزود: در همین راستا سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری سنندج به منظور سامان بخشیدن به حرکات عرضی عابرین پیاده در معابر و تقاطع ها اقدام به خط کشی خطوط عابر پیاده درسطح شهر نموده است.
سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل نقل شهرداری سنندج افزود: افزایش ضریب ایمنی، تسریع و تسهیل در تردد خودروها، ساماندهی ترافیک از مهمترین اهداف اجرای خط کشی معابر است.
کریمی اظهار کرد: با توجه به تاکید شهردار درخصوص امنیت جانی دانش آموزان این سازمان خط‌کشی دوجزئی عابر پیاده در مسیر مدارس مختلف سطح شهر و نواحی منفصل شهر را شروع کرده است.
وی افزود: یک هزار و۸۰۰ متر مربع معابر سطح شهر و نواحی منفصل با رنگ دو جزئی تا قبل از بازگشایی مدارس خط ‌کشی خواهد شد.
سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: با توجه به اجرای عملیات خط ‌کشی در سطح شهر این انتظار از همشریان محترم وجود دارد که نهایت همکاری را با عوامل اجرایی داشته باشند تا در سریعترین زمان فعالیت‌های مورد نظر به پایان رسد.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0