• ساعت : ۹:۴۸:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ 
    /  7
معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج:
اجرا حفاری ژئوتكنیك پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان محمدی
معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج از اجرای عملیات حفاری ژئوتکنیک پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان محمدی خبر داد.
به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج؛محمدصدیق فتحی اظهار کرد:عملیات حفاری ژئوتکنیک پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان محمدی پل روگذر تقاطع محمدی در حال اجرا است.
معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: بدلیل وجود ترافیک سنگین عبوری ناشی از  کریدور شماره 10 کشوری «جنوب به شمال غرب» و کریدور تهران به مرز باشماق دومین مرز زمین کشور از معابر اصلی شهر سنندج و همچنین استقرار شهرک صنعتی شماره 1 و 3 استان در بافت و حریم شهری و حجم بالای ترانزیت عبوری به واحدهای موصوف و تاثیرات منفی آن به صورت مضاعف بر ترافیک شهری و با هدف نیاز به دسترسی آسان و به حداقل رساندن آلایندگی و لزوم ساماندهی مبادی ورودی و خروجی به سایت ها مورد نظر مطالعه ساماندهی و مناسب سازی محدوده مورد نظر در دست اقدام قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در این راستا با توجه به مطالعات انجام شده و انتخاب گزینه برتر که پس از تائید مصوبه شورای ترافیک استان اجرای پروژه به صورت احداث پل روگذر مصوب شد.
معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: هم اکنون عملیات حفاری ژئوتکنیک به منظور بررسی مشخصات فنی مهندسی خاک و مصالح پروژه احداث پل روگذر تقاطع محمدی در حال انجام است که از خرداد ماه امسال توسط آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان شروع شده است.
فتحی تصریح کرد: تعداد 9 گمانه به عمق 20 متر و ضمن بررسی لایه های زیرسطحی گمانه 30 متری به منظور بررسی سرعت موج برشی در دستور کار است.
وی با بیان اینکه تا این لحظه 3 گمانه به اتمام رسیده است، اذعان کرد: عملیات حفاری در عمق 18 متری در گمانه چهارم در حال انجام است.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0