• ساعت : ۱۱:۳۳:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ 
پیام تبریک شهردار واعضای شورای اسلامی شهر سنندج به مناسبت روز اصناف
شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر سنندج در پیامی مشترك فرا رسیدن یكم تیرماه،روز اصناف را به این قشر زحمت كش تبریك گفتند.
بسمه تعالی
اولين روز از تيرماه به نام روز ملي اصناف نام گذاري شده است اين روز روزنه اي براي به تصوير کشيدن جايگاه واقعي اصناف و ارج نهادن به ارزش‌هاي معنوي، اجتماعي و اقتصادي اين زحمت کشان عرصه کار و تلاش است.
تشکل مردمی اصناف در همه ادوار به‌ عنوان وسیع‌ترین بخش اقتصادی، نقش مؤثر و تأثیرگذاری در کشور داشته و بی‌شک اصناف به عنوان بخش عظیمی از مردم با برخورداری از روحیه انصاف و دین مداری، نقش موثر خود را در برهه‌های مختلف تاریخ به ویژه در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایفا کرده‌اند.
تداوم حضور اصناف در برهه‌های مختلف پس از انقلاب نیز موجب موفقیت‌های بی‌شماری در کشور شده است و در واقع بنا به فرمایش حضرت امام خمینی(ره)، اصناف بازوان اصلی انقلاب اسلامی هستند.
اصناف در حقیقت یکی از بزرگترین نهادهاى مدنى در هر کشورى  هستند، نهادهایی که توسط خود مردم اداره مى شوند و در وضعیت بازار و قیمت گذارى کالاها نقش بسیار موثرى دارند
نخستین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نامگذاری شده و این نام  گذاری خود گویای اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی کشور است.
بدون شک روز اصناف فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این تلاش گران عرصه شکوفایی اقتصادی است.
 به نمایندگی از مردم شریف سنندج روز اصناف را به همه تلاشگران عرصه تولید، توزیع و اقتصاد ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند این قشر فهیم و زحمت کش تقدیر می نماییم
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سنندج
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0