• ساعت : ۹:۷:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ 
    /  7
نشست هم‌اندیشی امرای ارتش با شهردار سنندج
به منظور توسعه هدفمند مدیریت شهری و مسائل شهر نشست هم‌اندیشی امرای ارتش با شهردار سنندج برگزار شد.
به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج، شهردار سنندج به منظور توسعه هدفمند مدیریت شهری و مسائل شهر با امیر حسینی معاون مهندسی ارتش و امیر ارجمندی معاون مهندسی نیروی زمینی دیدار کرد.
در این دیدار که در دفتر شهردار برگزار شد، پیرامون موضوعات فی مابین ارتش و شهرداری سنندج با هدف حل برخی مشکلات شهری برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان بحث و گفتگو شد.
سیدانور رشیدی از ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان مردمی ترین ارتش در دنیا نام برد و اظهار کرد: این نیروی قدرتمند در کنار انجام رسالت نظامی در عرصه‌ خدمت رسانی و مردم یاری نیز در طول 43 سال عمر با برکت انقلاب در بالاترین سطح ممکن نقش آفرینی کرده است.
وی خاطرنشان کرد: فلسفه وجود ارتش ایثار، ازخودگذشتگی و فداکاری در راه دین و ملت است موضوعی که در صحنه های مختلف همواره شاهد آن در سطح کشور بوده ایم.
شهردار سنندج به موضوع شیوع کرونا و نقش آفرینی نیروهای نظامی و خاصتا قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ کردستان در گندزدایی و مردم یاری اشاره کرد و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول 8 سال جنگ تحمیلی و دیگر عرصه های سرنوشت ساز به عنوان یک سازمان اثرگذار نقش مهمی ایفا کرده است.
وی خدمت رسانی هرچه مطلوب به شهروندان و تلاش در راستای توسعه خدمات شهری به صورت عادلانه در سطح شهر را از اولویت های شهرداری سنندج بیان کرد و گفت: علیرغم تمام محدودیت ها به لحاظ اعتباری و غیره تمام توان و ظرفیت های شهرداری را برای ارتقای مدیریت شهری و رفاه شهروندان بکار گرفته ایم.
وی اذعان کرد: در همین راستا بهره گیری از ظرفیت سایر بخش ها و دستگاه ها نیز مورد توجه قرار گرفته و نشست های هم اندیشی برای همکاری بیشتر برگزار می شود.
عزت رضایی نایب رئیس شورای اسلامی شهر سنندج هم در این نشست با بیان اینکه برقراری امنیت پایدار بزرگترین هدیه ارتش به ملت است، اظهار کرد: ارتش یکی از ارکان مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که با داشتن کارکنان مخلص و متخصص همواره موجب دلگرمی ملت بوده و نقش موثری در حفظ امنیت و القای آرامش جامعه دارد.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر سنندج گفت: رشادت و فداکاری‌های ارتش در همه دوران ها پرفراز و نشیب انقلاب قابل توجه بوده است.
رضایی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران شعار ماندگار ارتش فدای ملت را به طور کامل به منصه ظهور رسانده است، اذعان کرد: ارتش در پیروزی انقلاب و بعد از آن تمام تلاش خود را برای حفظ تمامیت ارضی و مردم یاری به کار گرفته و به حق در این عرصه بسیار موفق عمل کرده است.
وی تصریح کرد: ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح در عرصه‌های مختلف رشادت و جان فشانی کرد تا بتواند در برابر دشمنی تا دندان مسلح به پیروزی برسد و بعد از آن نیز در تمام عرصه ها حضوری حساس و تعیین کننده داشته است.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر سنندج با تاکید براینکه تعامل و همکاری ارتش در ارائه خدمت به شهروندان تاثیرگذار است گفت: مدیران شهرداری می‌توانند از تجربیات فرماندهان ارتش در راستای ارائه خدمت بهتر به شهروندان بهره بگیرند.
گفتنی است؛ در این نشست امرای ارتش هریک براساس حوزه کاری پیرامون مسائل مختلف موضوعاتی را مطرح کردند.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0