• ساعت : ۸:۲۴:۱۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ 
رئیس سازمان فناوری اطلاعات وارتباطات شهرداری سنندج:
پرداخت عوارض خودرودر سنندج الكترونیكی شد
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سنندج گفت: در راستای جلوگیری از اتلاف وقت، دسترسی سریع به سوابق خودروها، افزایش دقت در محاسبه عوارض و توسعه خدمات الکترونیک پرداخت عوارض خودرو الکترونیکی شد.
به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج، آرش عنبری اظهار کرد: در راستای سیاست‌های توسعه‌ای شهرداری الکترونیک در شهرداری سنندج، سازمان مدیریت حمل‌و نقل بار و مسافر با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) شهرداری سنندج، امکان صدور و پرداخت عوارض در دو بستر الکترونیکی و دفاتر پیشخوان را فراهم کرده است.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات  شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: صدور عوارض خودرو  در گذشته با روش سنتی انجام و مراجعه حضوری شهروندان برای وصول نارضایتی هایی ایجاد کرده بود.
عنبری افزود: شهرواندان می توانند در شیوه جدید علاوه بر مراجعه به ‌وب‌سایت سامانه سمیع به نشانی saamie.ir نسبت به پرداخت عوارض خودور خود در 45 دفتر پیشخوان سطح شهر اقدام کنند.
وی با اشاره به اینکه امروزه فرآیند شهری به صورت الکترونیکی در شهرداری‌ها انجام می‌شود، گفت: شهرداری الکترونیک نخستین گام در رسیدن به دولت الکترونیک است.
رئیس سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری سنندج اذعان کرد: جمع‌آوری سوابق خودروها در بانک اطلاعاتی به صورت الکترونیکی و در بستر سامانه سمیع به منظور محاسبه و صدور فیش عوارض مربوط انجام شده است.
عنبری در پایان ابراز امیدواری کرد: با الکترونیکی  شدن پرداخت عوارض بتوانیم  گام بزرگی در راستای وصول عوارض و افزایش درآمد شهرداری برداریم.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0