• ساعت : ۹:۵۷:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ 
شهردار سنندج:
بسیج با اجرای طرح كرامت شهرداری را در خدمات رسانی به شهروندان یاری نمود
شهردار سنندج در مراسم از تجلیل بسیجیان نمونه، کارکنان و کارگران شهرداری گفت: تلاش و کوشش بسیجیان در روستاها جهت عمران و آبادانی و اجرای طرح کرامت در نقاط محروم توسط بسیجیان همواره ستودنی بوده است.

شهردار سنندج در مراسم از تجلیل بسیجیان نمونه، کارکنان و کارگران شهرداری گفت:  تلاش و کوشش بسیجیان در روستاها جهت عمران و آبادانی و اجرای طرح کرامت در نقاط محروم  توسط بسیجیان همواره ستودنی بوده است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: صبح امروز با حضور شهردار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج، معاونین شهرداری، رئیس اداره حراست و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء شهرداری سنندج از بسیجیان نمونه این شهرداری تجلیل بعمل آمد.

شهردار سنندج در آیین تجلیل از بسیجیان نمونه شهرداری ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی اظهار داشت: ما باید همواره قدردان رشادت و ایثارگری های بسیجیان و خانواده های آنان از زمان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و پس از آن در دوران جنگ تحمیلی باشیم.

سید انور رشیدی عنوان کرد: آزادی و سربلندی ایران اسلامی در حال حاضر مدیون ایثار و رشادت های بسیجیان در دوران  هشت سال دفاع مقدس بوده که در آن زمان نیروهای مردمی و خودجوش به میدان آمده و با خون پاک خود ایران را به امنیت و آسایش کنونی رساندند.

وی تاکید کرد: اتفاقات زیادی در طول تاریخ نشان داده است که بسیجیان همواره در میدان حضور داشته و از این میان می توان به تلاش بسیجیان در زمان  ریشه کن کردن فلج اطفال اشاره نمود که اگر بسیجیان نبودند شاید به نتیجه نمی رسید و در حال حاضر نیز همکاری و ایثار بسیجیان در زمان شیوع ویروس کرونا یکی دیگر از خدمات بسیجیان بوده است.

وی در حوزه عمران نیز تصریح کرد: تلاش و کوشش بسیجیان در روستاها جهت عمران و آبادانی آن مناطق و اجرای طرح کرامت در نقاط محروم توسط بسیجیان همواره ستودنی بوده است.

رشیدی خاطرنشان کرد: اقدامات کارکنان و کارگران شهرداری که بصورت شبانه روزی در خدمت رسانی به شهروندان تلاش می کنند، مصداق بارز تفکر بسیجی است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج نیز در ادامه ضمن تبریک هفته بسیج بر همه بسیجیان به ویژه بسیجیان شهرداری از زحمات و تلاش های مجموعه مدیریت شهری در برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم تشییع و تدفین شهیده فاطمه اسدی تقدیر و تشکر کرد و گفت: همکاری و پشتیبانی شهرداری در برگزاری آبرومند و باشکوه این مراسم قابل تقدیر و بسیار محسوس و تاثیرگذار بود.

سرهنگ پاسدار حسن عسگری بیان کرد: از خداوند متعال خواستارم که به همه ما توفیق حضور در بسیج را عنایت کند.

وی تصریح کرد: بسیج یک تشکل صرف سازمانی نیست بلکه بسیج یک تفکر است تفکری که برگرفته از اندیشه های ناب اسلامی دارد و ویژگی هایی که برای یک بسیجی برمی شماریم ویژگی های یک انسان کامل و مومن، انسانی با یک تربیت قرآنی که از مکتب پیامبر اکرم بهره گرفته است.

وی تاکید کرد: تمام شاکله بسیج خدمت به مردم براساس اعتقادات اسلامی و سیره پیامبر اکرم است و بسیجی زمانی که وارد این وادی شد به مقام و جایگاهی می رسد که امام امت با جدیت اعلام می کند که از خدا می خواهم با بسیجیان محشور شوم.

سرهنگ عسگری در خصوص ویژگی های بسیجیان تصریح کرد: خلوص نیت، تواضع و فروتنی، دینداری و آراستگی دینی و در نهایت مردم داری و خدمت به مردم از مهم ترین ویژگی های یک بسیجی محسوب می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج گفت: شهرداری جزو نهادهایی است که می تواند در جلب رضایت شهروندان و خدمت به خلق تاثیر بسزایی داشته باشند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0