چهارشنبه, 13 مرداد 1400
  • ساعت : ۱۳:۱:۳۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 346
  • کد خبر : ۸۲۵۴
سال گذشته:
ساماندهی 243 متكدی در سنندج / 19 كودك متكدی به خانواده هایشان تحویل داده شدند
مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج گفت: سال گذشته 243 متکدی از سطح شهر جمع آوری شدند که از این تعداد 161 نفر مرد و 82 نفر نیز زن بودند.

مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج گفت: سال گذشته 243 متکدی از سطح شهر جمع آوری شدند که از این تعداد 161 نفر مرد و 82 نفر نیز زن بودند.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: صلاح الدین وکیلی آمار متکدیان ساماندهی شده در سال 99 را اعلام کرد.

مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج اظهار داشت: یکی از آسیب های اجتماعی وجود متکدیان در معابر سطح شهر است که بعضاً موجب نارضایتی شهروندان هم می شود.

صلاح الدین وکیلی گفت: با هدف کاهش پدیده زشت تکدی گری در سطح شهر طرح جمع آوری و ساماندهی متکدیان بصورت مستمر اجرا خواهد شد.

وی از ساماندهی 243 متکدی در سال گذشته خبر داد و گفت: از این تعداد 161 نفر مرد و 82 نفر نیز زن بودند.

وکیلی بیان کرد: سال گذشته 143 نفر از متکدیان جمع آوری شده متعهد به ترک تکدی گری شدند و با توجه به اینکه 8 نفر از متکدیان از شهرها و استان های همجوار بودند با اخذ تعهد کتبی به شهرهای محل سکونتشان انتقال داده شدند.

وکیلی اعلام کرد: 68 نفر از متکدیان به دلیل نداشتن سرپناه در مجتمع اسکان داده شده و 2 نفر از آنان به کمپ های ترک اعتیاد معرفی و 3 نفر دیگر نیز به مراکز درمانی اعزام شدند.

وی افزود: 19 کودک متکدی هم از سطح شهر در سال گذشته جمع آوری شده که با اخذ تعهد تحویل خانواده هایشان داده شدند.

وکیلی افزود: اطلاعات متکدیان جمع آوری شده در سامانه آسیب دیدگان اجتماعی بطور کامل ثبت خواهد شد.

مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج از همکاری مراجع قضایی، نیروی انتظامی و دستگاههای حمایتی در راستای اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی متکدیان تقدیر و تشکر نمود و گفت: امیدواریم با تعامل و همکاری شهروندان بتوانیم در راستای کاهش پدیده زشت تکدی گری در سطح شهر گام برداریم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0