چهارشنبه, 1 بهمن 1399
  • ساعت : ۱۰:۴۲:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 334
  • کد خبر : ۶۷۰۳
در راستای جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز:
11 دستگاه ماشین آلات عمرانی در حین احداث بنای غیر مجاز در سنندج توقیف شد
با هدف جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در سطح شهر از ابتدای تیرماه تاکنون 11 دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی در حین فعالیت در احداث بناهای غیرمجاز توقیف شد.

با هدف جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در سطح شهر از ابتدای تیرماه تاکنون 11 دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی در حین فعالیت در احداث بناهای غیرمجاز توقیف شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: با جدیت تمام از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری می شود.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج اظهار داشت: یکی از اقدامات موثر در راستای کاهش ساخت و سازهای غیرمجاز توقیف ماشین آلات عمرانی است که در دو ماه اخیر با حکم مراجع قضایی و همکاری شایسته نیروی انتظامی با جدیت تمام در حال اجرا است.

علیرضا کاظمی بیان کرد: یکی از تخلفات رایج در ساخت و ساز را تخلف عدم رعایت شهرسازی و اصول فنی و عدم استحکام بنا از سوی سازندگان دانست و گفت: از جمله پیامدهای این موضوع آشفتگی  سیمای شهری و بروز خطرات جانی و مالی برای مالکان و خریداران را می‌تواند به عنوان کرد که لطمه‌های جبران‌ناپذیری را به شهر و شهروندان وارد می‌کند.

وی از توقیف 9 دستگاه خودرو انواع ماشین آلات عمرانی در حین ساخت و ساز غیرمجاز از ابتدای تیرماه تاکنون خبر داد و گفت: این تعداد ماشین آلات شامل دو دستگاه کمپرسی، دو دستگاه بیل، یک دستگاه لودر، یک دستگاه گریدر، یک دستگاه زامیاد، یک دستگاه تراکتور و یک دستگاه میکسر بوده است.

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج نیز به توقیف دو دستگاه ماشین آلات عمرانی در سطح  منطقه اشاره نمود و گفت: خودروهای توقیفی شامل یک دستگاه بیل و یک دستگاه پمپ بتن بوده است.

مهندس عرفان فتحی تاکید کرد: با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز و غیراصولی که موجب آسیب جدی به زیبای بصری سطح شهر و به خطر افتادن جان و مال شهروندان به دلیل عدم استحکام بنا می شود قاطعانه برخورد می کنیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0