• ساعت : ۱۱:۹:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 213
  • کد خبر : ۶۶۳۷
طی حکمی:
"مرتضی سنندجی" بعنوان سرپرست سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج منصوب شد
شهردار سنندج طی حکمی مهندس مرتضی سنندجی را بعنوان سرپرست جدید سازمان آرامستانهای منصوب نمود.

شهردار سنندج طی حکمی مهندس مرتضی سنندجی را بعنوان سرپرست جدید سازمان آرامستانهای منصوب نمود.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: مراسم معارفه سرپرست جدید سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری و جمعی از کارکنان سازمان آرامستانها برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج اظهار داشت: فعالیت در شهرداری بواسطه تنوع خدمات و همچنین وظایف متعدد شهرداری بسیار سخت است.

کمال کاظمی بیان کرد: سازمان آرامستانها یکی از سازمانهایی است که فعالیت در آن بصورت شبانه روزی و بسیار حساس است.

وی گفت: مراجعین این سازمان به دلیل فوت بستگانشان از روحیه مناسبی برخوردار نیستند بنابراین نوع رفتار و تسریع در انجام امورات مربوط به کفن و دفن اموات بسیارحائز اهمیت است.

کاظمی گفت: خوشبختانه در سنوات گذشته فعالیت های بسیار ارزشمندی نظیر تملک زمین جهت  توسعه آرامستان و همچنین انتقال دفتر داد پزشکی صورت گرفته که قطعاً این اقدامات در آینده بسیار مهم و ارزشمند است.

وی افزود: مدیریت و کارکنان این سازمان در ایام شیوع ویروس کرونا در آماده باش کامل بودند و تلاش مضاعفی در جهت رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی  داشتند.

وی از زحمات چندین ساله توفیق سرفراز مدیر قبلی سازمانها آرامستانها تقدیر و تشکر نمود و گفت: امیدواریم مدیریت جدید با نگاه دقیق متکی بر روحیه خدمتگزاری و با برنامه ریزی و اقدام برای پیش بینی و تامین فضای مورد نیاز قبور، نظارت بر تغسیل، تکفین و تدفین درگذشتگان، توسعه استفاده از ظرفیت واقفین، خیرین و تشکل های تخصصی و حرفه ای در راستای مدیریت آرامستانهای شهر و انجام مراسم های مربوطه با رعایت مسائل شرعی و بهداشتی و خدمت به مردم گامهای ارزشمندی بردارد.

در پایان این مراسم حکم صادر شده از سوی شهرداری سنندج به مرتضی سنندجی بعنوان سرپرست جدید سازمان آرامستانها اهداء شد .

مرتضي سنندجی دارای مدرك كارشناسی ارشد عمران است كه ازسوابق وی می توان به شهردار ديواندره، رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری، مديرشهرداری نواحی منفصل شهری نايسر و حسن آباد اشاره نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0