• ساعت : ۱۱:۵۸:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ 
  • تعداد بازدید : 275
  • کد خبر : ۶۶۳۶
رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج اعلام کرد:
شهروندان جهت زیارت اهل قبور در روزهای پایانی ماه مبارك رمضان به آرامستان بهشت محمدی مراجعه نكنند
درب های آرامستان بهشت محمدی همچنان به دلیل شیوع ویروس کرونا برای زیارت کنندگان اهل قبور در روزها دوشنبه وپنج شنبه بسته است.

درب های آرامستان بهشت محمدی همچنان به دلیل شیوع ویروس کرونا برای زیارت کنندگان اهل قبور در روزها دوشنبه وپنج شنبه بسته است.

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری سنندج از شهروندان درخواست نمود: در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان جهت زیارت اهل قبور به آرامستان بهشت محمدی مراجعه نکنند و درب های این آرامستان همچنان بواسطه شیوع ویروس کرونا بسته است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج اظهار داشت: امسال بواسطه شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از گسترش این بیماری خطرناک، زیارت اهل قبور برای شهروندان ممنوع شد.

توفیق سرفراز بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و جلو گیری از تجمع شهروندان در آرامستان بهشت محمدی محدودیت های ایجاد شد که خوشبختانه شهروندان هم در ایام همکاری لازم را با کارکنان این سازمان را داشتند.

وی گفت: کارکنان و کارگران این سازمان در این ایام با تمام توان و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی  به نحو احسن وظایف خود را انجام دادند.

سرفرار گفت: با هدف جلوگیری ابتلاء شهروندان به این بیماری منحوس و رعایت فاصله گذاری اجتماعی درب های آرامستان بهشت محمدی از اوایل اسفند ماه به روی زیارت کنندگان اهل قبور بسته شد.

وی گفت: همواره در ایام اعیاد و روزهای پایانی ماه مبارک رمضان جمع کثیری از شهروندان جهت زیارت اهل قبور به این آرامستان مراجعه می کنند که به دلیل شیوع ویروس کرونا از شهروندان  در خواست داریم جهت زیارت اهل قبور در روز عرفه عید فطر به آرامستان بهشت محمدی مراجعه  نکنند.

رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج اظهار داشت: درب های آرامستان بهشت محمدی همچنان به دلیل شیوع ویروس کرونا برای زیارت کنندگان اهل قبور در روزها دوشنبه و پنج شنبه بسته است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.8.0
    V5.3.8.0