• ساعت : ۱۰:۵۸:۲۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 222
  • کد خبر : ۶۵۳۷
    /  4
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اعلام کرد :
یك دستگاه خودرو سنگین اطفاء حریق به ناوگان آتش نشانی سنندج اضافه شد
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از اضافه شدن یک دستگاه خودرو سنگین اطفاء حریق به ناوگان آتش نشانی سنندج خبر داد و گفت : این خودرو بیشتر برای حوادث خارج از محدوده شهری و برای آتس سوزی های سنگین و بعنوان خودرو پشتیبان استفاده می شود.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از اضافه شدن یک دستگاه خودرو سنگین اطفاء حریق به ناوگان آتش نشانی سنندج خبر داد و گفت : این خودرو بیشتر برای  حوادث خارج از محدوده شهری و برای آتس سوزی های سنگین و بعنوان خودرو پشتیبان استفاده می شود.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج : رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری در جریان بازدید شهردار از سازمان  آتش نشانی ،از اضافه شدن یک دستگاه خودرو جدید به ناوگان آتش نشانی خبر داد.

مهندس سهیل فضل وزیری بیان کرد :  تجهیزات یکی از مهم ترین نیازهای سازمان آتش نشانی در راستای تسریع در انجام عملیات ها است .

وی گفت : اضافه کردن وتجهیز ناوگان خودروی سازمان آتش نشانی هم از جمله مواردی است که می تواند در انجام عملیات های موفق و همچین کاهش تلفات جانی و مالی شهروندان در هنگام بروز حوادث تاثیر گذار باشد.

مهندس فضل وزیری عنوان کرد : این سازمان هموراه در کنار برگزاری دوره های مختلف آموزشی برای آتش نشانان اقدامات مناسبی هم در راستای تجهیز وسایل و ناوگاون خودوری را صورت داده است.

وی افزود :  این دستگاه خودرو سنگین ولوو که به ناوگان آتش نشانی سنندج اضافه شده بیشتر برای اطفاء حریق های سنگین و بعنوان خودرو پشتیبان در آتش سوزهای خارج از محدوده سطح شهر استفاده خواهد شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اعلام کرد : این خودرو به مخزن 7 هزار لیتری آب ، مخزن 300 لیتری فوم  و به مانیتور تجهیز شده و قابلیت تخلیه 3 هزار لیتر در دقیقه را دارد.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.8.0
    V5.3.8.0