• ساعت : ۹:۴۳:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 155
  • کد خبر : ۶۴۲۸
    /  4
مدیر شهرداری منطقه سه سنندج خبر داد:
17 معبر و محله در سطح منطقه سه سنندج سنگ فرش وپله گذاری شد
مدیر شهرداری منطقه سه سنندج گفت: با هدف سهولت در تردد شهروندان و ساماندهی معابر و محلات سطح شهر در سالجاری عملیات سنگ فرش وپله گذاری 17 معبر در سطح منطقه اجرا شد.
مدیر شهرداری منطقه سه سنندج گفت: با هدف سهولت در تردد شهروندان و ساماندهی معابر و محلات سطح شهر در سالجاری عملیات سنگ فرش وپله گذاری 17 معبر در سطح منطقه اجرا شد.
به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: مدیر شهرداری منطقه سه در جمع خبرنگاران از پله گذاری برخی از محلات شیب دار سطح این منطقه خبر داد.
مدیر شهرداری منطقه سه سنندج اظهار داشت : وضعیت توپوگرافی و همچنین ساخت وساز در مناطق تپه مانند باعث شده که ساکنان این محلات در تردد با مشکل مواجهه شوند.
مهندس فواد کریمی بیان کرد : آسفالت برخی از معابر ومحلات به دلیل عرض نامناسب معابر و اختلاف سطح منازل ناشی از ساخت و ساز در نقاط شیب دار امکان پذیر نیست .
وی از بهسازی و ساماندهی 17 معبر ومحله در سطح منطقه خبر داد و گفت : عملیات بهسازی این محلات با سنگ فرش و پله گذاری اجرا شد.
وی اعلام کرد: عملیات پله گذاری قریب به 2900 مترمکعب از کوچه های سطح منطقه سه در راستای ارتقاء وضعیت محلات صعب العبور از ابتدای سال جاری تا کنون انجام شده است.
کریمی خاطرنشان کرد: عملیات پله گذاری کوچه سرچشمه 7 کوچه های صداقت 1 و 2 و کوچه های مابین صداقت یک و ناهید 9 وکوچه مرادی در محله غفور از جمله محلاتی است که عملیات سنگ فرش آن انجام شد.
وی افزود: پله گذاری شهرک پردیس کوچه ارغوان کوچه میخک ،کوچه سیران بند شهرک شاهد دگایران و کوچه های ساحل 9 و 10در تکیه و چمن ازجمله محلاتی است که در راستای سهولت در ترددساکنان آن عملیات پله گذاری آن در سالجاری اجرا شد.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.8.0
    V5.3.8.0