سه‌شنبه, 6 خرداد 1399
  • ساعت : ۹:۷:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 242
  • کد خبر : ۶۲۷۴
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج اعلام کرد:
یك باب واحد تجاری مسكونی غیرمجاز در محله فرجه سنندج تخریب شد
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج گفت: یک یک باب واحد تجاری مسکونی غیرمجاز در محله فرجه سنندج با حکم مراجع قضایی تخریب شد.

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج گفت: یک یک باب واحد تجاری مسکونی غیرمجاز در محله فرجه سنندج با حکم مراجع قضایی تخریب شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج از تخریب یک باب واحد تجاری مسکونی در محله فرجه خبر داد.

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج عنوان کرد: ساخت و سازهای غیراصولی و غیرمجاز علاوه بر آسیب جدی به سیما و منظر شهری به دلیل عدم رعایت اصول شهرسازی مشکلاتی به دنبال دارد.

عبدالله صالحی گفت:  در راستای پیشگیری از تخلفات ساخت و ساز غیر غیر مجاز یکی از شهروندان در محله فرجه به صورت غیرمجاز اقدام به ساخت و ساز یک باب واحد تجاری مسکونی نموده بود.

وی اظهار داشت:  با توجه به تجاوز این واحد غیرمجاز به داخل معبر و پس از تهیه گزارش ساخت و ساز غیرمجاز اقدام به تشکیل پرونده و ارسال آن به مراجع قضایی شد.

وی از تخریب یک باب واحد تجاری مسکونی غیرمجاز در محله فرجه سنندج خبر داد و گفت: با حکم مراجع قضایی و همکاری نیروی انتظامی این واحد تجاری مسکونی تخریب شد.

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج با تاکید بر برخورد قاطع با متخلفان تصریح کرد: شهروندانی که قصد ساخت و ساز دارند برای در یافت پروانه باید به شهرداری مراجعه نمایند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.8.0
    V5.3.8.0