سه‌شنبه, 6 خرداد 1399
  • ساعت : ۹:۳۶:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 451
  • کد خبر : ۶۰۸۵
    /  3
معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج خبر داد:
با 570 تن آسفالت 4 هزار مترمربع از خیابان لاجوردی در 2/19 بهاران آسفالت و بهسازی شد
معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج گفت: خیابان لاجوردی از خیابان های اصلی 2/19 بهاران در راستای سهولت در تردد و عبور و مرو شهروندان، ارائه خدمات مطلوب به آنان، بهبود منظر شهری و حذف ناهمواری های معابر آسفالت و بهسازی شد.

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج گفت: خیابان لاجوردی از خیابان های اصلی 2/19 بهاران در راستای سهولت در تردد و عبور و مرو شهروندان، ارائه خدمات مطلوب به آنان، بهبود منظر شهری  و حذف ناهمواری های معابر آسفالت و بهسازی شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج در جمع خبرنگاران گفت: خیابان لاجوردی از خیابان های اصلی 2/19 بهاران در راستای  آسفالت و بهسازی شد.

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج عنوان کرد: آسفالت و بهسازی معابر به منظور سهولت در تردد و عبور و مرو شهروندان، ارائه خدمات مطلوب به آنان  و حذف ناهمواری های معابر صورت می گیرد.

مهندس بهزاد ریحانی فرد گفت: خیابان لاجوردی خیابان اصلی مسیر 2/19 واقع در شهرک بهاران است که مسیر دسترسی به تعداد زیادی از آپارتمانیهای این مسیر نیز است.

وی از انجام عملیات آسفالت 4 هزار مترمربع از خیابان لاجوردی در 2/19 خبر داد و بیان کرد: برای بهسازی این مسیر اصلی از 570 تن آسفالت استفاده شده است.

وی همچنین افزود: در طول مسیر آسفالت شده نیز کوچه لاجوردی 3 و مرجان 4 و 5 نیز با 5/2 تن آسفالت قیرپاشی شده است.

ریحانی فرد همچنین تصریح کرد: 500 مترمکعب خاکبرداری، 400 مترمکعب اساس و 150 متر جدول گذاری نیز در راستای تکمیل عملیات آسفالت خیابان لاجوردی توسط شهرداری ناحیه ویژه بهاران انجام شده است.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.8.0
    V5.3.8.0