پنج‌شنبه, 2 خرداد 1398
    /  4
رو عنوان : در راستای احداث تقاطع غیرهمسطح توحید:
عنوان : انحراف ترافیك مسیر بیمارستان توحید در سنندج
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ 
ساعت : ۱۱:۱۲:۴۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

معاون فنی و امور زیر بنایی شهرداری سنندج گفت: در راستای احداث تقاطع غیر همسطح توحید عملیات انحراف ترافیک در مسیر بیمارستان توحید اجرا و رانندگان جهت دسترسی به این بیمارستان باید از رمپ احداث شده تردد کنند.

به گزارش ارتباطات وامور بین الملل شهرداری سنندج: معاون فنی وامور زیربنایی شهرداری سنندج از اجرای انحراف ترافیک در مسیر بیمارستان توحید خبر داد.

معاون فنی و امور زیر بنایی شهرداری سنندج اظهار داشت: یکی از پروژه های عمرانی  در دست اجرای این شهرداری عملیات اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی است.

مهندس ریحانی فرد بیان کرد: علاوه بر عملیات اتصال  بلوار کردستان به بلوار ساحلی اجرای تقاطع غیر همسطح توحید در راستای تکمیل این پروژه بزرگ عمرانی در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

وی گفت: بخشی از اجرای این پروژه شهری با مشارکت آبفا در حال اجرا است و این سازمان عملیات پوشش کانال آب وفاضلاب را در این مسیر اجرا می کند.

مهندس ریحانی فرد بیان کرد:  در راستای احداث تقاطع غیرهمسطح بلوار توحید رمپ جهت دسترسی به بیمارستان توحید در سال گذشته احداث شد.

وی از انحراف ترافیک مسیر بیمارستان توحید در سنندج خبر داد و گفت: در راستای احداث تقاطع غیر همسطح توحید انحراف ترافیک در این مسیر اجرا و رانندگان جهت دسترسی به بیمارستان توحید باید از رمپ احداث شده تردد کنند.

مهندس ریحانی فرد اعلام کرد: دستگاه حفاری از امروز عملیات شمع گذاری بر روی عرشه این پل را آغاز خواهد کرد و پس از پایان عملیات شمع گذاری این پل تخریب خواهد شد.

معاون فنی و امور زیر بنایی شهرداری سنندج عنوان کرد: پس از تخریب پل مقابل بیمارستان توحید عملیات احداث تقاطع غیر همسطح توحید آغاز خواهد شد.

مهندس ریحانی فرد اعلام کرد: پل موجود در این مسیر دارای دو دهانه با عرض و ارتفاع بسیار کم است  که در راستای احداث تقاطع غیر همسطح توحید پل با دهانه به عرض 25 متر و ارتفاع 8 متر احداث خواهد شد.

وی ابراز امیدواری نمود: با احداث این تقاطع و همچنین پایان پوشش کانال هدایت فاضلاب  بتوانیم نسبت به اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی اقدام نماییم.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

5.1.0.0
V5.1.0.0