• ساعت : ۹:۷:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 227
  • کد خبر : ۵۸۹۶
    /  4
مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران سنندج اعلام کرد:
سال گذشته 44 هزار مترمربع از معابر شهرك بهاران در سنندج آسفالت ولكه گیری شد
مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران از آسفالت و لکه گیری بیش از 44 هزار مترمربع از محلات، معابر و خیابانهای این ناحیه در راستای بهبود سیما و منظر شهری، تردد آسان وسایل نقلیه، ایمنی در عبور و مرور شهروندان و مناسب سازی سطح کوچه ها و خیابان ها طی سال گذشته خبر داد.

مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران از آسفالت و لکه گیری بیش از 44 هزار مترمربع از محلات، معابر و خیابانهای این ناحیه در راستای بهبود سیما و منظر شهری، تردد آسان وسایل نقلیه، ایمنی در عبور و مرور شهروندان و مناسب سازی سطح کوچه ها و خیابان ها  طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران در جمع خبرنگاران عملکرد سال 97 این ناحیه را تشریح کرد.

مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران اظهار داشت: به منظور بهسازی سطح معابر و سهولت در عبور و مرور ساکنان ناحیه بهاران عملیات لکه گیری و آسفالت معابر یکی از اولویت های عمرانی این شهرداری بود.

مهندس عابدین لطفی بیان کرد :   سال گذشته بیش از 44 هزار مترمربع از معابر سطح شهرک بهاران آسفالت ولکه گیری شد.

و افزود:  29 هزار و 600 مترمربع از محلات، معابر و خیابانهای این ناحیه با بیش از 4 هزار تن آسفالت و با دو هزار تن آسفالت  14 هزار و 550  از معابر سطح ناحیه لکه گیری شد.

وی همچنین به جدول گذاری قریب به 7 هزار و 300 مترمربع از سطح ناحیه به منظور ترمیم و ساماندهی وضعیت جدواول و هدایت آبهای سطحی  اشاره نمود.

وی در خصوص دیگر فعالیتهای عمرانی می توان از انجام 7 هزار و 488 مترمربع کف فرش پیاده رو، 11 هزار و 310 مترمکعب خاکبرداری، قریب به 3 هزار مترمربع زیرسازی، 311 مترمربع پله گذاری نام برد.

لطفی در ادامه بیان کرد: ایجاد 55 مترمربع دسترسی و رمپ معلولین، احداث 14 مورد سرعتگیر و انجام عملیات هدایت آبهای سطحی در 12 نقطه از سطح ناحیه از دیگر اقدامات عمرانی در طول سال گذشته بوده است.

مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران خاطرنشان کرد: در حوزه شهرسازی نیز  طی سال گذشته یک هزار و 692 گواهی و تعداد 211 مورد پروانه صادر شده است.

مهندس لطفی اعلام کرد : در راستای توسعه سرانه فضای سبزدر سطح بهاران قریب به 22 هزار متر مربع پارک درون محلی در سال گذشته احداث شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.8.0
    V5.3.8.0