چهارشنبه, 5 تير 1398
    /  4
رو عنوان : مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران سنندج اعلام کرد:
عنوان : سال گذشته 44 هزار مترمربع از معابر شهرك بهاران در سنندج آسفالت ولكه گیری شد
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ 
ساعت : ۹:۷:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران از آسفالت و لکه گیری بیش از 44 هزار مترمربع از محلات، معابر و خیابانهای این ناحیه در راستای بهبود سیما و منظر شهری، تردد آسان وسایل نقلیه، ایمنی در عبور و مرور شهروندان و مناسب سازی سطح کوچه ها و خیابان ها  طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران در جمع خبرنگاران عملکرد سال 97 این ناحیه را تشریح کرد.

مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران اظهار داشت: به منظور بهسازی سطح معابر و سهولت در عبور و مرور ساکنان ناحیه بهاران عملیات لکه گیری و آسفالت معابر یکی از اولویت های عمرانی این شهرداری بود.

مهندس عابدین لطفی بیان کرد :   سال گذشته بیش از 44 هزار مترمربع از معابر سطح شهرک بهاران آسفالت ولکه گیری شد.

و افزود:  29 هزار و 600 مترمربع از محلات، معابر و خیابانهای این ناحیه با بیش از 4 هزار تن آسفالت و با دو هزار تن آسفالت  14 هزار و 550  از معابر سطح ناحیه لکه گیری شد.

وی همچنین به جدول گذاری قریب به 7 هزار و 300 مترمربع از سطح ناحیه به منظور ترمیم و ساماندهی وضعیت جدواول و هدایت آبهای سطحی  اشاره نمود.

وی در خصوص دیگر فعالیتهای عمرانی می توان از انجام 7 هزار و 488 مترمربع کف فرش پیاده رو، 11 هزار و 310 مترمکعب خاکبرداری، قریب به 3 هزار مترمربع زیرسازی، 311 مترمربع پله گذاری نام برد.

لطفی در ادامه بیان کرد: ایجاد 55 مترمربع دسترسی و رمپ معلولین، احداث 14 مورد سرعتگیر و انجام عملیات هدایت آبهای سطحی در 12 نقطه از سطح ناحیه از دیگر اقدامات عمرانی در طول سال گذشته بوده است.

مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران خاطرنشان کرد: در حوزه شهرسازی نیز  طی سال گذشته یک هزار و 692 گواهی و تعداد 211 مورد پروانه صادر شده است.

مهندس لطفی اعلام کرد : در راستای توسعه سرانه فضای سبزدر سطح بهاران قریب به 22 هزار متر مربع پارک درون محلی در سال گذشته احداث شد.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

5.1.0.0
V5.1.0.0