پنج‌شنبه, 2 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۰:۱۹:۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 334
  • کد خبر : ۵۷۱۰
مدیر شهرداری منطقه یک سنندج اعلام کرد:
شش چشمه سرویس بهداشتی و دو واحد نمازخانه در بلوار معلم سنندج در حال احداث است
مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت: با هدف رفاه حال شهروندان مسافران شش چشمه سرویس بهداشتی و دو واحد نمازخانه در بلوار معلم سنندج در حال احداث است.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت: با هدف رفاه حال شهروندان مسافران شش چشمه سرویس بهداشتی و دو واحد نمازخانه در بلوار معلم  سنندج در حال احداث است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: مدیر شهرداری منطقه یک سنندج در جمع از خبرنگاران از احداث شش چشمه سرویس بهداشتی و دو واحد نمازخانه در بلوار معلم خبر داد.

مدیرشهرداری منطقه یک سنندج گفت: بهداشت عمومی و احداث سرویس های بهداشتی در دسترس شهروندان برای تامین سلامت شهروندان  و همچنین مسافران وگردشگران از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مهندس آرش رخزادی بیان کرد: یکی از پارک های سطح منطقه که همواره در فصل تابستان مورد استقبال شهروندان و مسافران است در بلوار معلم ورودی سنندج - مریوان واقع شده است.

وی گفت: عدم وجود سرویس بهداشتی و همچنین نمازخانه از مهم ترین مشکل این پارک است که همواره مورد گلایه شهروندان ومسافران بود.

وی ازآغاز احداث شش چشمه سرویس بهداشتی و دوواحد نمازخانه در بلوار معلم سنندج خبر داد و بیان کرد: سه چشمه سرویس بهداشتی ویژه آقایان و سه چشمه هم ویژه بانوان است.

 مهندس رخزادی اعلام کرد: نمازخانه به صورت مجزا شامل وضوخانه و روشویی  ویژه بانوان و آقایان قرارهم در کنار سرویس های بهداشتی در حال اجرا است.

وی  افزود: سرویس بهداشتی و نمازخانه پارک بلوار معلم در زمینی به مساحت 126 مترمربع  درحال احداث است.

مهندس رخزادی خاطرنشان کرد: در حال حاضرعملیاتی نظیر پی کنی، سنگ چینی و دیوار چینی و فونداسیون به متراژ 62 مترمکعب برای تکمیل این پروژه انجام شده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0