پنج‌شنبه, 2 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۰:۲۷:۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 253
  • کد خبر : ۵۷۰۹
مدیر شهرداری منطقه سه سنندج خبر داد:
عملیات تعریض 8 متری كوچه شبرنگ در محله غفور در حال اجرا است
مدیر شهرداری منطقه سه سنندج از تعریض 8 متری کوچه شبرنگ واقع در محله غفور خبر داد و گفت: این اقدام در راستای تسهیل در عبور و مرور و براساس نقشه طرح تفصیلی در حال اجرا است.

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج از تعریض 8 متری  کوچه شبرنگ  واقع در محله غفور خبر داد و گفت: این اقدام در راستای تسهیل در عبور و مرور و براساس نقشه طرح تفصیلی در حال اجرا است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج:  مدیر شهرداری منطقه سه سنندج درجمع خبرنگاران از آغاز اجرای عملیات تعریض 8 متری کوچه  شبرنگ واقع در محله غفور خبر داد .

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج عنوان کرد: خیابان غفور یکی از خیابانهای پرتردد سنندج بوده که از بار ترافیکی بسیار بالایی برخوردار است.

فواد کریمی بیان کرد:  براساس در خواست شهروندان و رعایت  نقشه طرح تفصیلی  عملیات تعریض  کوچه شبرنگ  واقع در محله غفور در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

وی از تعریض 8 متری  کوچه شبرنگ واقع در محله غفور خبر داد و اعلام کرد: در حال حاضر عرض این  کوچه 4 متر است و عملیات تعریض این خیابان به عرض 8 متر در حال انجام است

وی همجنین خاطرنشان کرد: برای اجرای تعریض 8 متری این کوچه باید  بیش از 1750مترمکعب برداشت خاک در این محل صورت پذیرد.

کریمی تاکید کرد: پس از تکمیل و اتمام عملیات تعریض  کوچه شبرنگ این شهرداری سال آینده نسبت به عملیات آسفالت ریزی آن نیز اقدام خواهد نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0