• ساعت : ۸:۵۲:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ 
    /  2
در راستای اجرای طرح ساماندهی دستفروشان :
اطلاعات 600 دستفروش سنندجی در محدوده خیابان فردوسی ثبت شده است
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سنندج گفت : در راستای اجرای طرح ساماندهی دستفروشان اطلاعات 600 دستفروش در محدوده خیابان فردوسی در اپلیکشن که به این منظور طراحی شده ثبت شده است.
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سنندج گفت : در راستای اجرای طرح ساماندهی دستفروشان اطلاعات 600 دستفروش در محدوده خیابان فردوسی در اپلیکشن که به این منظور طراحی شده ثبت شده است.
به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج :فاز نخست طرح ساماندهی دستفروشان از اول دی ماه سالجاری اجرا خواهد شد.
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سنندج اظهار داشت : یکی از مهم ترین رسالت های این سازمان ساماندهی مشاغل شهری است که ساماندهی دستفروشان بعنوان مهم ترین اولویت کاری این سازمان در دستور کار قرار گرفت.
مهندس تورج سلطنت پوری بیان کرد : در گام نخست کلیات طرح ساماندهی دستفروشان تدوین شده و مجوزات لازم هم ازشورای شهر و فرمانداری هم جهت اجرای این طرح اخذ شد.
وی گفت : جهت اجرای بهتراین طرح علاوه بر طراحی اپلیکشن عملیات برداشت آمار تعداد دستفروشان در خیابانهای مختلف سطح شهر صورت گرفت. 
وی از ثبت اطلاعات 600 دستفروش در محدود خیابان فردوسی در سامانه طراحی شده خبر داد و گفت : اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ،آدرس محل سکونت ،کد ملی و نوع صنف فعالیت آنها ثبت شد.
مهندس سلطنت پوری افزود : اطلاعات دستفروشان در اپلیکشن وارد شده و هر دستفروش دارای پروفایل مخموص خود است ورمز عبور وکد مخصوص برای هریک از این دستفروشان تعریف شده تا بتوانند از طریق این کد به صحفه خود دسترسی داشته باشند.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه محل دستفروشان در روز بازار و شب بازار تعیین شده ثابت نیست و هرروز تغییرخواهد کرد دستفروشان با وارد کردن رمز عبور خود از محل تعیین شده در روز بازار و شب بازار اطلاع پیدا خواهند کرد 
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سنندج عنوان کرد: شهروندان هم با نصب این اپلیکشن می توانند با انتقادات وپیشنهادات مدیریت بازار را در راستای اجرای این طرح یاری کنند. 
وی ابراز امیدواری نمود : با تعامل و مشارکت همه شهروندان بویژه دستفروشان بتوانیم یکی از معضلات چندین ساله سطح شهر را رفع نماییم.
لازم به یادآوری است دستفروشان محدوده خیابان فردوسی از اول دی ماه سالجاری در روز بازار پارک ملت از ساعت 9 صبح الی 17عصر و در شب بازار هم از ساعت 19 الی 24 در حدفاصل میدان آزادی تا سه راهی نمکی فعالیت کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0