شنبه, 29 تير 1398
  • ساعت : ۹:۶:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ 
    /  4
مدیر شهرداری منطقه دو سنندج خبر داد:
7هزار متر مربع از خیابان آربابای شهرك مولوی در سنندج آسفالت شد
مدیر شهرداری منطقه دو سنندج گفت: با هدف سهولت در تردد ساکنان شهرک مولوی و شهرک نخشین و ساماندهی و بهبود وضعیت معابر و محلات با یک هزار تن آسفالت 7 هزار متر مربع از خیابان آربابای واقع در شهرک مولوی آسفالت و بهسازی شد.

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج گفت: با هدف سهولت در تردد ساکنان  شهرک مولوی و شهرک نخشین و ساماندهی و بهبود وضعیت معابر و محلات با یک هزار تن آسفالت 7 هزار متر مربع از  خیابان آربابای واقع در شهرک مولوی آسفالت و بهسازی شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: روند آسفالت کوچه های سطح شهرداری منطقه دو در حال اجرا است.

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج اظهار داشت: یکی از مهم ترین فعالیت عمرانی در سطح منطقه بحث آسفالت و بهسازی محلات ومعابر است.

مهندس عرفان فتحی بیان کرد: در راستای بهسازی و آسفالت محلات وبه منظور سهولت در تردد ساکنان  شهرک مولوی و شهرک نخشین و ساماندهی و بهبود وضعیت معابر عملیات آسفالت  خیابان آربابا واقع در شهرک مولوی در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

وی از آسفالت 7 هزار متر مربع ازکوچه آربابا خبر داد و گفت: با یک هزار تن آسفالت این معبر بهسازی شد.

مهندس فتحی اضافه کرد:  در راستای بهسازی خیابان آربابا عملیات عمرانی نظیر 2079 تن اساس جهت انجام عملیات آسفالت ریزی و 1840 متر طول جدول کاری به صورت تک و دو طرفه (کانیوا) صورت گرفت.

وی عنوان کرد: با آسفالت خیابان آربابا دسترسی آسان ساکنان شهرک مولوی به شهرک نخشین و کمربندی دکتر حسینی  به سهولت صورت می پذیرد.امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.8.0
    V5.3.8.0