• ساعت : ۹:۳۰:۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ 
    /  2
به منظور جلوگیری از آب گرفتگی معابر:
ترمیم و بازسازی دریچه های فلزی سطح معابر منطقه دو سنندج
مدیر شهرداری منطقه دو سنندج گفت: با هدف جلو گیری از آب گرفتگی معابرو همچنین ایمنی در تردد شهروندان و جلوگیری از ترافیک تمامی دریچه های فلزی معابر سطح منطقه ترمیم و بازسازی شدند.

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج  گفت : با هدف  جلو گیری از آب گرفتگی معابرو همچنین ایمنی در تردد  شهروندان و جلوگیری از ترافیک تمامی دریچه های فلزی معابر سطح منطقه ترمیم و بازسازی شدند.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: دریچه های سطح شهرداری منطقه دو ترمیم و بازسازی می شود.

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج عنوان کرد: یکی از مشکلات روزانه شهرداری مناطق در سطح شهر آسیب دیدن دریچه های فلزی ویا سرقت این دریچه ها است.

مهندس عرفان فتحی گفت: با توجه به اینکه بسیاری از دریچه های فلزی در معابر اصلی است بنابراین آسیب دیدن این دریچه ها در مواقع بارش مشکلات فراوانی را بوجود می آورد.

وی از ترمیم و بازسازی دریچه های فلزی سطح معابر شهرداری منطقه دو خبر داد و اذعان کرد: ایمنی در تردد و جلوگیری از ترافیک و رفع هرگونه چاله و آسیب وسایل نقلیه و ارتقاء ضریب ایمنی در تردد شهروندان در زمان بارندگی از مهم ترین اهداف اصلاح وترمیم دریچه های قلزی سطح منطقه است.

فتحی همچنین بیان کرد: به منظور نگهداری مطلوب از فضای سبز و زیبایی محیط بصری  عملیات هرس درختان  سطح منطقه درحال اجرا است .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0