پنج‌شنبه, 2 اسفند 1397
عنوان : معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج:
زير عنوان : مراسم هفته جهانی کودک در پارک جنگلی توس نوذربرگزار می شود
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ 
ساعت : ۱۲:۳:۱۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج از برگزاری مراسم هفته جهانی کودک در پارک جنگلی توس نوذر خبر داد و گفت: با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج وبا هدف ایجاد نشاط و شادابی و همچنین تقویت روحیه کودکان مراسم هفته جهانی کودک  برگزار خواهد شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: مراسم هفته جهانی کودک فردا عصر در پارک جنگلی توس نوذر برگزار می شود.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج اظهار داشت: توجه به کودکان، ایجاد نشاط و شادابی در میان آنان و اجرای برنامه های متناسب با سن کودکان می تواند روحیه آنان را ارتقاء بخشیده و موجب شادابی و سرزندگی در میان کودکان شود.

مهندس سه رکوت نجفی بیان کرد: با توجه به اینکه  در تقویم 8 اکتبر در بسیاری از کشورها از جمله ایران به نام روز جهانی کودک نامگذاری شده؛ شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج  هم در این راستا برنامه ریزی لازم برای برگزاری  مراسم متناسب با این  روز را تدارک دیده است.

وی از برگزاری  مراسم هفته جهانی کودک در پارک جنگلی توس نوذر خبر داد و گفت: این  مراسم با هدف ایجاد نشاط و شادابی و همچنین تقویت روحیه آنان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه شرکت در مراسم هفته  جهانی کودک برای عموم آزاد است، خاطرنشان کرد:  این مراسم در مجموعه ورزشی پارک بانوان واقع در پارک جنگلی توس نوذر برگزار می شود.

مهندس نجفی عنوان کرد:  مراسم هفته جهانی کودک پنج شنبه 19 مهر ماه  از ساعت 15 الی 19 برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این مراسم برنامه هایی از جمله نقاشی دیواری، موسیقی کودکان، نمایش عروسکهای غول پیکر و گروه نمایشی کودکان با حضور کودکان اجرا می شود.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج با بیان اینکه در این مراسم به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایزی اهداء خواهد شد ابراز امیدواری کرد: امسال نیز شاهد استقبال کودکان و خانواده های آنان  در راستای برگزاری هر چه بهتر و باشکوهتر این مراسم باشیم.

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

5.1.0.0
V5.1.0.0