سه‌شنبه, 2 بهمن 1397
رو عنوان : رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج:
عنوان : آزمون ورودی تیم ویژه امداد و نجات آتش نشانی سنندج برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ 
ساعت : ۱۲:۵۳:۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از برگزاری آزمون ورودی تیم ویژه امداد و نجات این سازمان خبر داد و گفت: این آزمون با هدف شناسایی آتش نشانان توانمند برای واکنش سریع در مقابله با حوادث مختلف برگزار شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: آزمون ورودی تیم امداد و نجات سازمان آتش نشانی  شهرداری سنندج برگزار شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اظهار داشت: آتش نشانان باید در مقابله با حوادث گوناگون علاوه بر تخصص لازم باید از آمادگی جسمانی لازم هم برخوردار باشند.

مهندس سهیل فضل وزیری عنوان کرد: برگزاری دوره های مختلف آموزشی برای آتش نشانان و انجام تست های ورزشی در راستای  شناسایی میزان آمادگی آتش نشانان بسیار ضروری و حائز اهمیت است.

وی عنوان کرد: با هدف شناسایی آتش نشانان توانمند و تشکیل تیم  ویژه امداد و نجات جهت مقابله با حوادث های مختلف تست ورزشی ورودی جهت تشکیل این تیم برگزار شد.

وی از برگزاری آزمون ورودی تیم امداد و نجات  آتش نشانی شهرداری سنندج خبر داد و افزود: جمعی از آتش نشانان که جهت حضور در تیم ویژه امداد ونجات ثبت نام کردند در این تست ورزشی شرکت کردند.

فضل وزیری اذعان کرد: آزمون ورودی تیم امداد و نجات در 5 آیتم شامل: بارفیکس تعداد 20 مورد در یک دقیقه، دو صحرا نوردی به مسافت 3500 متر از میدان گاز تا پارک کودک  در 15 دقیقه، آیتم های صبحگاهی 4 مورد در 2 دقیقه و 30 ثانیه، اطفاء حریق در سه بخش در یک دقیقه و سی ثانیه و دو سرعت مسافت 100 متر در 20 ثانیه برگزار شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج تصریح کرد: پس از شناسایی تیم امداد و نجات  واکنش سریع  این سازمان آموزش های لازم و دوره های ویژه برای آنها هم برگزار خواهد شد.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

5.1.0.0
V5.1.0.0