• ساعت : ۹:۳۶:۳۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ 
    /  3
برای دور دوم انتخابات:
85 نقطه از سطح شهر سنندج برای تبلیغات كاندیداها تعیین شد
مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری سنندج از تعیین نقاط مختلف برای تبلغات کاندیداها در دور دوم انتخابات خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری سنندج : نقاط مجاز برای تبلیغات کاندیداها در دور دوم انتخابات تعیین شد.
مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری سنندج اظهار داشت: با توجه به اینکه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه سنندج ، دیواندره و کامیان به دور دوم کشیده شد این سازمان براساس رسالت کاری خود تمهیدات لازم را برای تبلیغات در این دوره را در نظر گرفته است.
هه تاو فریدونی بیان کرد : در چند روز گذشته جلسات مختلفی با نمایندگان هر دو کاندیداها در خصوص نوع تبلیغ و همچنین تعیین نقاط مجاز برای تبلیغات برگزار شد.
وی از تعیین 85 نقطه از سطح شهر برای تبلیغات کاندیداها دردور دوم انتخابات خبر داد وگفت : کاندیداها فقط می توانند در نقاط تععین شده نسبت به نصب بنر اقدام نمایند.
فریدونی افزود: 20 نقطه از نقاط تعین شده در نواحی منصل شهری ( نایسر ،ننله و حسن آباد) و 65 نقطه هم در سطح شهر برای تبلیغ هردو نامزد در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: تعدادی از سازه های تبلیغاتی این سازمان برای نصب بنر کاندیداها در نظر گرفته شده و در نقاطی هم که فاقد سازه تبلیغاتی باشد داربست نصب خواهد شد.
مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری سنندج تاکید کرد: استفاده ازشعار نویسی برروی دیوارها و نصب پوستر در معابر وخیابانها ی سطح شهر ممنوع است و نیروهای این سازمان نسبت به جمع آوری تبلیغات غیر مجاز اقدام خواهند نمود.
وی گفت : با هدف جلوگیری از آشفتگی بصری معابر امیدواریم طرفداران هر دو کاندیداها در این مرحله از انتخابات همکاری لازم را با کارکنان این سازمان داشته باشند.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0