• ساعت : ۹:۳۸:۲۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۴/۱۲/۲۰ 
    /  6
در آستانه سال نو
80 هزار مترمربع از جداول سطح شهر سنندج رنگ آمیزی و پاكسازی شد
مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری سنندج گفت: در راستای طرح استقبال از بهار جداول و جداره دیوارهای اصلی سطح شهر رنگ آمیزی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج: به مناسبت فرا رسیدن سال جدید عملیات رنگ آمیزی  جداول سطح شهر د رحال اجرا است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج گفت: در آستانه سال نو و در پی  ایجاد فضای مناسب شهری و بهبود مناظر بصری، طرح شستشو، پاکسازی و رنگ آمیزی جداول  وجداره دیوارها ی اصلی سطح شهر سنندج آغاز شد.

هه تاو فریدونی افزود: در راستای سنت زیبای خانه تکانی توسط شهروندان در این ایام، شهرداری نیز در صدد آن است تا سیمای شهر را آماده استقبال از بهار ومهمانان نوروزی کند.

وی  ازشستشو و رنگ آمیری  80 هزار متر مربع از جداول سطح شهر خبر داد وگفت :هدف از اجرای این طرح را و زیباسازی مبلمان شهری و ایجاد سیما و منظر شهری مناسب عنوان کرد.

وی تصریح کرد: بر همین اساس امسال نیز به منظور ایجاد روحیه نشاط و شادابی در میان شهروندان چند اکیپ در سطح مناطق سه گانه در حال انجام شستشو و رنگ آمیزی جداول هستند.

مدیرعامل سازمان زیبا سازی اذعان کرد: امسال در طرح رنگ آمیزی جداول از رنگهای سفید ونارنجی استفاده شده و بجای استفاده از پمپ بصورت دستی جداول رنگ آمیزی می شود  چرا که استفاده از پمپ باعث افت رنگ وکم شدن غلظت رنگ  می شود.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از جداره دیوارهای اصلی سطح شهر فرسود ودارای شعار نویسی وتبلیغات بوده در آستانه سال نو  عملیات رنگ آمیزی   بیش از 5 هزار متر مربع ازاین دیوارها  هم آغاز شده است.

فریدونی ابراز امیدواری نمود: این سازمان بتواند اقدامات لازم در جهت زیبا سازی سطح شهر در آستانه سال را انجام دهد وموجبات رضایتمندی شهروندان و مهمانان نوروزی را فراهم نماید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0