شنبه, 26 آبان 1397
    /  2
رو عنوان : معاون فرهنگی و اموراجتماعی شهرداری سنندج خبر داد:
عنوان : كافه گالری "گودو" در خیابان پاسداران سنندج افتتاح شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ 
ساعت : ۱۱:۲۷:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج از افتتاح کافه گالری گودو در خیابان پاسداران خبر داد و گفت: با مصوبه شواری شهر و با مشارکت بخش خصوصی یکی از پناهگاههای سطح شهر تبدیل به کافه گالری شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: مراسم افتتاحیه  کافه گالری با حضور شهردار، مدیران شهرداری و جمعی از هنرمندان برگزار شد.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج اظهار داشت: طرح تبدیل پناهگاهها به فضاهای فرهنگی شاید از لحاظ کمی و فیزیکی دارای اهمیت ویژه ای نباشد اما از بعد کیفیتی و نگرشی بسیار حائز اهمیت است.

مهندس سرکوت نجفی بیان کرد: احداث پناهگاهها در زمان جنگ با توجه به نیاز و شرایط زمان خود احداث شده بودند و بعد از چندین سال این مکانها به اماکن مخروبه تبدیل شده و از لحاظ امنیت هم شهروندان و ساکنان همجوار این پناهگاهها را دچار مشکل کرده بود.

وی عنوان کرد: اهمیت تبدیل پناهگاه به مکان فرهنگی در تغییر رویکرد مدیریت نوین شهری به فضاهای شهری به این گونه است که زمانی مردم از آن خاطرات بد داشته اند اما در حال حاضر قرار است که این مکانها خاطرات خوب  و ماندگار خلق کند.

مهندس نجفی افزود: طرح تبدیل این پناهگاهها به مکان فرهنگی بعد از اخذ مجوز از شورا و تایید فرمانداری صورت گرفت و طی قرارداری به بخش خصوصی  در جهت استفاده از فعالیت های فرهنگی و هنری بصورت رایگان و به مدت یکسال واگذار شد.

کافه گالری گودو در خیابان پاسداران کوچه نیکان پشت پاساژ بهاره واقع شده است.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0