شنبه, 26 آبان 1397
    /  3
رو عنوان : شهردار سنندج:
عنوان : از طرح تبدیل پناهگاهها در معابر شهری به فضای های فرهنگی و هنری حمایت خواهیم كرد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ 
ساعت : ۱۱:۲۱:۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار سنندج با بیان اینکه توسعه فضاهای فرهنگی و ورزشی در سطح شهر در ایجاد شور و نشاط در بین شهروندان تاثیر گذار است؛ گفت: آمادگی لازم برای واگذاری پناهگاههایی که در معابر شهری وجود دارد جهت تبدیل به امکان فرهنگی و هنری را داریم.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: مراسم افتتاحیه کافه گالری با حضور شهر دار، مدیران شهرداری و جمعی از هنرمندان برگزار شد.

شهردار سنندج اظهار داشت: احداث اماکن فرهنگی، ورزشی و تفریحی در سطح شهر قطعاً در ارتقاء سطح روحیه و نشاط شهروندان تاثیر گذار است.

مهندس حشمت اله صیدی بیان کرد: در زمان جنگ تحمیلی و در راستای تامین امنیت شهروندان تعداد زیادی پناهگاه در معابر شهری و پارک های سطح شهر احداث شده بود.

وی گفت: این پناهگاهها بعد از اتمام جنگ بدون استفاده بوده و در بعضی از معابر هم به دلیل تجمع معتادان باعث نارضایتی شهروندان هم شده بود.

مهندس صیدی افزود: تعداد 24 پناهگاه در معابر شهری وجود دارد که شهرداری در راستای مصوبات پدافند غیرعامل نسبت به بازسازی این مکانها اقدام نمود.

وی افزود: یکی از طرح هایی که خوشبختانه با مصوبه شورای شهر محقق شد طرح تبدیل این پناهگاهها به فضاهای فرهنگی و هنری بود.

مهندس صیدی عنوان کرد: این شهرداری در راستای توسعه سرانه فضاهای فرهنگی در سطح شهر از طرح تبدیل پناهگاهها در معابر شهری به اماکن فرهنگی حمایت خواهد کرد.

شهردار سنندج تاکید کرد: در صورتی که هنرمندان خواهان استفاده از این فضاها جهت فعالیت های فرهنگی و هنری باشند شهرداری آمادگی لازم برای واگذاری این پناهگاهها را دارد.

 کافه گالری گودو در خیابان پاسداران کوچه نیکان پشت پاساژ بهاره واقع شده است.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0