شنبه, 26 آبان 1397
    /  4
رو عنوان : شهردار سنندج:
عنوان : خبرنگاران معتمدان مردم در سطح جامعه هستند
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ 
ساعت : ۱۱:۱:۵۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار سنندج ضمن تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران و طلایه داران عرصه اطلاع رسانی گفت: خبرنگاران بیان کننده واقعیت های جامعه و از اقشار زحمتکش و سخت کوش جامعه هستند که دغدغه ها و مشکلات مردم را به صورت شفاف و صادقانه به مدیران  انتقال  می دهند و تمام تلاش و پیگیری لارم را در خصوص رفع مشکلات سطح جامعه را انجام می دهند.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج:  صبح امروز شهردار سنندج  به مناسبت روز هفدهم مرداد ماه را روز خبرنگار با حضور در خبرگزاری های ایرنا، مهر، ایسنا و فارس این روز را به فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

شهردار سنندج اظهار داشت: انعکاس و بیان واقعیت ها و حقایق و کمبودهای جامعه رسالت اصلی خبرنگاران است و خبرنگاران حلقه واصله صادق و قابل اعتماد بین مردم و مسئولین هستند.

مهندس حشمت اله صیدی گفت: خبرنگاران از اقشار زحمتکش و سخت کوش جامعه هستند که دغدغه ها و مشکلات مردم را به صورت شفاف و صادقانه به مدیران انتقال می دهند و در جهت رفع مشکلات سطح جامعه تمام توان و پیگیری لازم را انجام خواهند داد.

وی اظهار داشت: شهرداری اداره بسیاری وسیع با سطح دامنه خدمات زیادی هست که بعضاً درارائه خدمات مطلوب هم دچار ضعف ها و مشکلات فراونی است.

مهندس صیدی عنوان کرد:  مردم در سطح جامعه به خبرنگاران  اعتماد کافی دارند و مشکلات و معضلات خود را با خبرنگاران در میان می گذارند و خبرنگاران هم با بیان این مشکلات در جهت ارتقاء خدمت نقش بسزایی دارند.

مهندس صیدی از فعالان عرصه اطلاع رسانی که همواره یار و پشتیبان شهرداری سنندج بوده اند تقدیر و تشکر نمود و تصریح کرد: همواره پذیرنده نقدهای منصفانه بوده و از نظرات سازنده تمامی رسانه های حوزه اطلاع رسانی استقبال خواهیم نمود.

شهردار سنندج در نهایت ابراز امیدواری نمود: با همکاری و تعامل دو سویه میان شهرداری و خبرنگاران بتوانیم در رفع مشکلات شهرو همچنین زمینه خدمات رسانی شایسته در جهت رضایتمندی شهروندان گام برداریم.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0