دوشنبه, 23 مهر 1397
    /  2
رو عنوان : مدیر شهرداری منطقه دو سنندج خبر داد:
عنوان : مسیر كمربندی دكتر حسینی بازگشایی شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ 
ساعت : ۹:۱۳:۵۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج گفت: در پی تصادف شب گذشته بین یک دستگاه اتوبوس مسافربری و یک دستگاه تانکر حامل مواد سوختی کمربندی دکتر حسینی مسدود شد که با تلاش نیروهای خدمات شهری این کمربندی بازگشایی شد و تردد در آن در جریان است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: مسیر کمربندی دکتر حسینی بازگشایی شد.

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج اظهار داشت: شب گذشته در مسیر ترمینال سنندج یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک دستگاه تانکر حامل مواد سوختی برخورد می کنند.

مهندس عرفان فتحی بیان کرد: بر اثر شدت این تصادف و با توجه به اینکه بار تانکر مواد سوختی بود هر دو دستگاه دچار آتش سوزی شد و متاسفانه جمع از همشهریان در این حادثه دردناک جان خود را ازدست دادند.

وی گفت: پس از اطفاء حریق و امداد رسانی به حادثه دیدگان عملیات بازگشایی این کمربندی توسط نیروهای خدمات شهری این منطقه آغاز شد.

مهندس فتحی اعلام کرد: با چند دستگاه جرثقیل اتوبوس و تانکر که در مسیر واژگون شده بودند و مسیر را مسدود کرده بود حمل شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه مقادیر زیادی از مواد نفتی در مسیر جاری شده بود سریعاً با چند دستگاه ده تن نسبت به حمل خاک و خاکریزی مسیر کمربندی دکتر حسینی  اقدام شد.

مهندس فتحی عنوان کرد: با یک دستگاه گریدر خاک و مواد نفتی در مسیر جمع آوری شد و در حال حاضر تردد در مسیر کمربندی دکتر حسینی در جریان است.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0