دوشنبه, 23 مهر 1397
    /  3
رو عنوان : با 2350 تن آسفالت:
عنوان : عملیات آسفالت 16 هزار و 500 مترمربع از معابر شهركهای فرهنگیان ،نساجی در شهرك ساحلی و خیابان اصلی دگایران سنندج آغاز شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ 
ساعت : ۹:۳۲:۵۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج از آغاز عملیات آسفالت و بهسازی معابر شهرک های فرهنگیان ،نساجی و خیابان اصلی دگایران خبر داد: در حال عملیات تسطیح و رگلاژ16 هزار و پانصد مترمربع از معابر این شهرک آغاز شده است.
به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: عملیات آسفالت و بهسازی در شهرکهای فرهنگیان و نساجی واقع در شهرک ساحلی در حال اجرا است.
مدیر شهرداری منطقه سه سنندج اظهار داشت: یکی از برنامه های شهرداری مناطق آسفالت و بهسازی معابر و محلات است.
مهندس فواد کریمی عنوان کرد: براساس برنامه ریزی و اولویت بندی صورت گرفته برخی از معابر و شهرک فرهنگیان ونساجی واقع در شهرک ساحلی و همچنین خیابان اصلی دگایران دردستور کار این شهرداری قرار گرفت.
وی از آغاز عملیات تسطیح و رگلاژ معابر شهرک فرهنگیان و نساجی در شهرک ساحلی خبر داد و گفت: 16 هزار و 500 مترمربع از معابر این شهرک ها آسفالت و بهسازی می شود.
مهندس کریمی بیان کرد: 14 هزار مترمربع از معابر شهرک فرهنگیان و نساجی با 2 هزار تن آسفالت بهسازی می شود.
وی اضافه کرد: برای بهسازی معابر شهرک ساحلی عملیات عمرانی نظیر 1193 متر تک جدول، 1193 متر کانیوای کناری و 1014 متر کانیوا وسط در خیابان 10 متری نیز در حال انجام است.
مهندس کریمی عنوان کرد: آسفالت 2500 متر مربع از خیابان اصلی دگایران از دیگر اقدامات در دست اجرای این شهرداری است که با 350 تن آسفالت این معبر هم بزودی آسفالت می شود.
وی اعلام کرد: عملیات اجرای جدول کاری 240 متر کانیوا و 240 متر تک جدول نیز در راستای بهسازی خیابان اصلی دگایران اجرا شده است.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0