يکشنبه, 1 مهر 1397
    /  4
رو عنوان : سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج خبر داد:
عنوان : اولین دوره آموزشی كارشناسی بررسی وقوع حریق و حوادث در سنندج برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ 
ساعت : ۹:۳:۴۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سرپرست سازمان آتش نشانی  وخدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: با هدف آشنایی دقیق فرماندهان ایستگاههای آتش نشانی با عوامل بروز حریق و حوادث جهت تهیه گزارش کارشناسی اولین دوره آموزشی علل بروز حوادث در این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج: اولین دوره آموزشی کارشناسی  بررسی وقوع  حریق و حوادث در سازمان آتش نشانی برگزار شد.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اظهار داشت: همواره بعد از بروز هر حادثه ای به ویژه حوادث آتش سوزی اولین سوالی که به ذهن هر کس خطور می کند بحث علت و چرایی وقوع این حادثه است.

مهندس سهیل فضل وزیری بیان کرد: اولویت نخست این سازمان بعنوان یکی از سازمان های امداد رسان در هنگام بروز حوادث حضور بموقع در راستای کمک و امداد رسانی به شهروندان با هدف کاهش خسارت های جانی و مالی است.

وی گفت: بعد از اتمام عملیات امدادرسانی اولین اقدامی که باید کارشناسان این سازمان نسبت به آن اقدام کنند تهیه گزارش علت وقوع حادثه است.

مهندس فضل وزیری عنوان کرد: علت یابی و گزارش حریق یکی از اصول کاری کارشناسان و فرماندهان حریق و حوادث است که از اهمیت بالایی برخورداراست.

وی تصریح کرد: تهیه گزارش علت حادثه  از سوی این سازمان در تصمیم گیری نهادهایی همچون مراجع قضایی و سازمان های بیمه گر تاثیر بسزایی دارد.

مهندس فضل وزیری افزود: با هدف آشنایی کارشناسان و فرماندهان ایستگاههای آتش نشانی با علل وقوع حریق و حوادث اولین دوره آموزشی کارشناسی بررسی وقوع حریق و حوادث با حضور یکی از اساتید برجسته دانشگاه تهران در سازمان آتش نشانی برگزار شد.

وی تصریح کرد: این دوره آموزشی با همکار دفتر آموزش و پژوهش استانداری وبه  مدث پنج روز برگزار و تمامی کارشناسان این سازمان آموزش های لازم را در این زمینه فرا گرفتند.

سرپرست سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج  در ادامه از کسب عنوان سومی بیست و هفتمین دوره مسابقات نجات غریق دریایی قهرمانی کشور در جزیر کیش توسط آتش نشانان این سازمان خبر داد و گفت: فرزاد ذوالفقاری آتش نشان سنندجی توانست در این رقابتها مقام سوم را کسب کنند.

 بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0