يکشنبه, 28 مرداد 1397
    /  2
رو عنوان : شهردار سنندج تاکید کرد:
عنوان : شهرداری جهت اجرای طرح ها و برنامه های خود نیازمند تعامل با تمام اقشار بویژه هنرمندان است
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ 
ساعت : ۱۰:۵۳:۲۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار سنندج گفت: شهرداری بعنوان یک نهاد مردمی بیش از هر دستگاهی نیازمند تعامل با شهروندان بویژه هنرمندان جامعه در تمامی عرصه های هنری است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج: به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی رئیس حوزه هنری و جمعی از هنرمندان با شهردار دیدار نمودند.

شهردار سنندج اظهار داشت: استان کردستان بعنوان استان فرهنگی شناخته شده و امسال هم مردم با استقبال باشکوه از برنامه های فرهنگی نوروزی بخوبی این مهم را ثابت نمودند.

مهندس حشمت اله صیدی بیان کرد: حضور بیش از 15 هزار نفر در ورزشگاه 22 گولان در مراسم جشن شب نوروز بخوبی ثابت کرد که شهروندان همواره از برنامه های فرهنگی و دستگاههای که اقدام به اجرای مراسم های فرهنگی و هنری می کنند بخوبی حمایت خواهند کرد.

وی گفت: شهرداری بعنوان یک نهاد مردمی خدمات متعددی را عهده داراست که باید به بهترین نحو ممکن در ارائه آنها به شهروندان اقدام کنند.

مهندس صیدی افزود: بسیاری از خدماتی که شهرداری باید در راستای رفع مشکلات سطح شهر ارائه کند نیازمند تعامل و مشارکت با شهروندان است.

وی عنوان کرد: شهرداری بیش از هر دستگاه دیگری نیازمند تعامل  با اقشار مختلف جامعه بویژه هنرمندان که دارای محبوبیت خاصی در جامعه هستند می باشد.

مهندس صیدی اعلام کرد: از طرح ها و ایده های هنرمندان در راستای رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی استقبال خواهیم کرد و قطعاً در سایه تعامل شهروندان با هنرمندان بسیاری از مشکلات شهری رفع خواهد شد.

شهردار سنندج با بیان اینکه در سالجاری  طرح ها و برنامه های مختلفی در تمامی زمینه های عمرانی، خدماتی و فرهنگی تدوین شده که امیداورم با تعامل و همکاری شهروندان و هنرمندان بتوانیم با اجرای مناسب این برنامه ها بخشی از مشکلات سطح شهر رفع شود و گام اساسی در راستای توسعه همه جانبه شهر سنندج برداشته شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر سنندج هم در این جلسه اظهارداشت: نماد فرهنگ در تمامی اخلاق، رفتار و کردار ما بخوبی نمایان است.

مهندس مجید شاه ویسی بیان کرد: شورا کمیسیون محور است و در کمیسیون های مختلف مشکلات و طرح ها جهت اجرا به شهرداری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی گفت: در کارگروه های مختلف کمیسیون های شورا از نظرات اساتید برجسته دانشگاه و صاحب نظران استفاده شده و تمامی شهروندان حق شرکت در جلسات شورا را دارند.

مهندس شاه ویسی تاکید کرد: هنرمندان با فرهنگ سازی سعی کنند فشارهای اجتماعی را بر روی مسئولان کم کنند تا مدیران شهری با آرامش خاطر بتواند به ارائه خدمت بپردازند.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0