يکشنبه, 28 مرداد 1397
    /  3
رو عنوان : رئیس حوزهنری استان کردستان:
عنوان : ضریب نفوذ و ماندگاری زبان هنر می تواند در رفع بسیاری از آسیب های جامعه تاثیر گذار باشد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ 
ساعت : ۱۰:۴۲:۱۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس حوزه هنری استان کردستان گفت: هنرمندان با هنر خود می توانند فرهنگ سازی و تاثیر گذاری لازم را در جهت رفع بسیاری از معضلات شهری وآسیب های اجتماعی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج: به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی رئیس حوزه هنری استان بهمراه جمعی از هنرمندان با شهردار دیدار نمودند.

رئیس حوزه هنری استان کردستان اظهار داشت: بی شک  هنرمندان نقش بسزایی در فرهنگ سازی دارند و همچنین در رفع بسیاری از معضلات شهری و آسیب های اجتماعی تاثیر گذار هستند.

امین مرادی بیان کرد: مسئولان باید به کار فرهنگی اعتقاد و باور داشته باشند و تعامل با قشر هنرمندان می تواند زمینه خدمات رسانی مناسب  را هم به نحوی فراهم آورد.

وی گفت: باید از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های هنرمندان به بهترین نحو ممکن استفاده شود چرا که ضریب نفوذ و ماندگاری زبان هنر می تواند در رفع بسیاری از آسیب های اجتماعی تاثیر گذار باشد.

مرادی تاکید کرد: استان کردستان قطب اصلی تولید فیلم کوتاه است و مدیران شهری با استفاده از این فرصت می توانند از این ظرفیت در راستای فرهنگ سازی و رفع مشکلات کمک گیرند.

وی از اعلام آمادگی حوزه هنری و هنرمندان جهت مشارکت در برنامه ها و طرحهای شهرداری خبر داد و گفت: تعامل شهرداری با حوزه هنری می تواند در تولید آثار فاخر و همچنین همگام ساختن شهروندان با طرحهای شهرداری تاثیر گذارباشند.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، کارآفرینی و گردشگری شورای شهر سنندج هم در این دیدار اظهار داشت: تمامی کمیسیون های شورای شهر از ایده ها و طرح هایی که منفعت شهر و شهروندان را در برداشته باشد؛ استقبال خواهند کرد.

دکتر ارسطو گویلی افزود: عدم تخصیص بودجه مناسب به حوزه هنر از بزرگترین مشکلات و ضعف های این حوزه است.

وی گفت: کمیسیون شورای شهر در صدد جذب سرمایه گذار در حوزه های مختلف بویژه درحوزه های هنری است.

دکتر گویلی عنوان کرد: از پتانسیل های عظیم فرهنگی و هنری سنندج در راستای جذب گردشگر و رونق فرهنگ وهنر این استان باید استفاده بهینه نمود.

وی از اعلام آمادگی شهرداری و شورای شهر سنندج در راستای حمایت از آثار هنری که موجبات توسعه پایدار شهری را فراهم می کنند خبر داد و عنوان کرد: شهروندان باید از پتاسیل  ایجاد هماهنگی بین سازمان ها و ارگان ها که توسط شورا ایجاد می شود استفاده لازم را ببرند.

دکتر گویلی اعلام کرد: نورپردازی صحیح سطح شهر، اجرای پیاده راه فردوسی و ساماندهی دستفروشان از جمله برنامه های شهرداری و شورای شهر در سالجاری است.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0