سه‌شنبه, 26 تير 1397
رو عنوان : در راستای رفاه حال شهروندان:
عنوان : اختصاص 25 دستگاه اتوبوس و 400 دستگاه تاكسی جهت جابجایی شهروندان سنندجی در پنجشنبه آخرسال درمسیر بهشت محمدی
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ 
ساعت : ۱۲:۵۰:۴۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج از اختصاص 25 دستگاه اتوبوس و 400 دستگاه تاکسی برای جابجایی شهروندان در روز پنج شنبه آخر سال خبر داد و گفت: با هدف رفاه حال شهروندان، خدمت رسانی مطلوب، مدیریت زمان و همچنین کاهش ترافیک های درون شهری در مسیربهشت محمدی صورت خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج: ناوگان حمل و نقل عمومی برای خدمت رسانی مطلوب  به شهروندان در پنج شنبه آخرسال تمهیدات لازم را صورت داده است.

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج اظهار داشت : یکی از مهم ترین مشکلات در روز پنج شنبه آخر سال با توجه به حجم زیاد مسافران جهت زیارت اهل قبوردر مسیر بهشت محمدی وجود دارد بحث ترافیک سنگین در این مسیر است.

مهندس امیر جمشید نژاد گفت: باهدف رفاه حال شهروندان این سازمان برنامه ریزی مناسب جهت دسترسی آسان شهروندان در مسیر بهشت محمدی را صورت داده است.

وی از اختصاص 25 دستگاه اتوبوس و 400 تاکسی در  روز پنج شنبه آخر سال در مسیر بهشت محمدی خبر داد و گفت: با هدف رفاه حال شهروندان، خدمت رسانی مطلوب، مدیریت زمان و همچنین کاهش ترافیک های درون شهری این اقدامات انجام شده است.

وی  اعلام کرد:5 دستگاه اتوبوس در میدان اصلی بهاران و 5 دستگاه دیگر نیز در میدان آزادی و15 دستگاه اتوبوس نیز در خیابان امام مستقر و به طرف چهار راه انقلاب، میدان نبوت، ایستگاه عباس آباد و در نهایت آرامستان بهشت محمدی اقدام به جابجایی شهروندان خواهند نمود.

وی همچنین افزود:400 دستگاه تاکسی در مسیرهای مختلف جهت جابجایی شهروندان در روز پنج شنبه آخر سال هم اختصاص یافته است.

جمشید نژاد تصریح کرد: تاکسی، مینی بوس و ون هم  داخل محوطه بهشت محمدی  مستقر است و بصورت رایگان اقدام به جابجایی شهروندان خواهند نمود

وی تاکید کرد: گشت های نظارتی  این سازمان به صورت ویژه فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی و سرویس دهی در مسیرهای یاد شده نظارت خواهند داشت.

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج به شهروندان توصیه نمود: با هدف کاهش ترافیک در پنج شنبه آخر سال در مسیر بهشت محمدی از ناوگان حمل ونقل عمومی استفاده نمایند.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0