سه‌شنبه, 26 تير 1397
رو عنوان : سرپرست سازمان آرامستانها ی شهرداری سنندج خبر داد:
عنوان : تمهیدات سازمان آرامستانها برای میزبانی از شهروندان سنندجی درپنجشنبه ودوشنبه آخر سال /سرفراز: شهروندان در راستای كاهش رافیك از وسایل حمل ونقل عمومی جهت عزیمت به بهشت محمدی استفاده كند
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ 
ساعت : ۹:۴:۵۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سرپرست سازمان آرامستانها ی شهرداری سنندج گفت: سازمان آرامستانها برای میزبانی از شهروندان در پنج شنبه و دوشنبه آخر سال تمهیدات ویژه ای را اندیشیده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج: سازمان آرامستانها برای میزبانی از زائران اهل قبور در پنج شنبه و دوشنبه آخر سال آمادگی کامل دارد.
سرپرست سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج عنوان کرد: یکی از سنت های کهن پیش از آغاز سال نو و نوروز، زیارت اهل قبور در پنج شنبه آخر سال است.
توفیق سرفراز بیان کرد : با برگزاری جلسات مخلفت با سازمانهای تابعه شهرداری ، راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی تمهیدات لازم برای رفاه حال شهروندان در پنج شنبه آخر سال صورت گرفته است.
وی اعلام کرد : با توجه به اینکه لحظه تحویل سال سه شنبه هفته آینده است بنابراین تمهیدات و آمادگی لازم برای میزبانی از شهروندان هم پنج شنبه هم دوشنبه آخرسال داریم. 
سرفرازاعلام کرد : یکی از مهم ترین مشکلات حضور شهروندان در مراسم پنج شنبه آخر سال در آرامستان بهشت محمدی بحث ترافیک است که با هماهنگی با سازمان حمل ونقل وبار مسافر شهرداری و راهنمایی رانندگی اقدامات لازم جهت رفاه حال شهروندان در نظر گرفته شده است.
وی از ممنوعیت تردد خودرو در داخل محوطه بهشت محمدی خبر داد و اعلام کرد: روز پنج شنبه درب های بهشت محمدی بسته خواهد شد و هیچ خودری شخصی اجازه ورود به داخل محوطه سازمان آرامستان را ندارد.
سرفرار اعلام کرد :25 دستگاه تاکسی ون و مینی بوس در داخل محوطه بهشت محمدی بصورت رایگان اقدام به جابجایی زیارت کنندگان اهل قبور اقدام خواهد نمود.
وی همچنین خاطرنشان کرد: رفت و روب، نظافت و شستشوی داخل محوطه، هرس درختان و گلکاری نیز از دیگر اقداماتی است که در آستانه سال نو و جهت رفاه حال شهروندان در این آرامستان انجام شده است.
مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج به شهروندان توصیه نمود : به منظور جلوگیری از ایجاد ترافیک، در صورت امکان از وسایل حمل و نقل عمومی جهت عزیمت به آرامستان بهشت محمدی استفاده نمایند


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0