سه‌شنبه, 26 تير 1397
    /  2
رو عنوان : مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج خبر داد:
عنوان : آماده باش 25 تیم عملیاتی آتش نشانی برای مقابله با حوادث چهارشنبه آخر سال در سنندج/ اكیپ های ثابت وسیار آتش نشانی تا پایان سال درمیادین مركزی سطح شهر مستقر هستند
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۱۰:۵۹:۵۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از  آماده باش25 تیم عملیاتی  آتش نشانی  برای مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه آخرسال خبر داد و گفت: تمهیدات ویژه ای برای  مقابله از حوادث احتمالی در روزهای پایانی سال به ویژه چهارشنبه سوری در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج  تا پایان سال در آماده باش کامل به سر می برد.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اظهار داشت : متاسفانه  هرساله در روزهای پایانی سال بویژه در چهارشنبه آخر سال شاهد بروز حوادث ناگوری مبنی بر انفجار ترقه و آتش سوزی در سطح شهر هستیم.

مهندس سهیل فضل وزیری بیان کرد : با توجه به اطلاع رسانی   و فرهنگ سازی توسط دستگاههای انتظامی و امدادی باز هم  بروز حوادث ناگور در آستانه سال نو باعث نگرانی بسیاری از خانواده ها و مسولان شده است.

وی گفت : سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی هم با توجه به رسالت کاری خود در خصوص آمادگی مقابله با حوادث چهارشنبه آخر سال تمهیدات لازم را در نظر گرفته است.

 مهندس فضل وزیری از آماده باش 25 تیم عملیاتی در شب چهارشنبه  آخر سال خبر داد و گفت: 100نفر از نیروهای عملیاتی این سازمان در 8 ایستگاه آتش نشانی ( 5 ایستگاه در سطح شهر و 3 ایستگاه در نواحی منفصل شهری) جهت  مقابله از بروز حادثه و امداد رسانی در کمترین زمان ممکن درآماده باش کامل هستند.

وی خاطرنشان کرد: این سازمان با تمام توان خود علاوه بر نیروهای عملیاتی و تجهیزات با بهره گیری از10 خودروی سنگین، 12خودروی سبک و 3موتورسیکلت آماده خدمت رسانی به شهروندان  است.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج با اشاره به اینکه بیشترین قشر آسیب پذیر در چهارشنبه آخر سال کودکان و نوجوانان می باشند؛ گفت: خانواده های نقش بسزایی در کاهش حوادث چهار شنبه آخر سال دارند.

وی افزود: برای پیشگیری از بروز هرگونه حادثه به ویژه برای دانش آموزان با  همکاری آموزش و پرورش مربیان آموزشی به مدارس خصوصا مدارس حاشیه شهر از دهم اسفند ماه  اعزام شدند و نکات ایمنی و پرهیز از استفاده از مواد محترقه را به آنها یادآوری کردند.

فضل وزیری در ادامه خاطرنشان کرد: امسال در زمینه فرهنگ سازی نیز اقدامات ویژه ای صورت گرفته است که می توان به تهیه، چاپ و نصب پوسترهای هشدار دهنده در سطح شهر و مدارس و اطلاع رسانی از طریق برنامه های شبکه استانی اشاره نمود.

وی عنوان کرد : از ابتدای اسفند ماه نیروهای خدمات شهری مناطق اقدام به جمع آوری ضایعات و لاستیک های فرسوده سطح شهر نموده اند..

 فضل وزیری تصریح کرد: با توجه به حجم مراجعات شهروندان در روزهای پایانی سال جهت خریدهای نوروزی اکیپ های ثابت و سیار آتش نشانی در میادین هسته مرکزی تا پایان سال مستقر هستند.

وی ابراز امیدواری کرد: با احترام به حقوق یکدیگر و پرهیز از رفتارهای پرخطر، چهارشنبه سوری این سنت دیرینه را تبدیل به خاطره ای ماندگار کنیم.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0