سه‌شنبه, 26 تير 1397
رو عنوان : مدیر مرکز جمع آوری وساماندهی متکدیان شهرداری سنندج خبر داد:
عنوان : دستگیری متكدی 67 ساله با 31 گرم طلا وموجودی حساب 120میلیون ریالی در سنندج
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ 
ساعت : ۱۲:۵:۱۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر مرکز جمع آوری وساماندهی متکدیان شهرداری سنندج ا دستگیری متکدی 67 ساله خبر دادکه بیش از 31 گرم طلا وداشتن چندین حساب بانکی به مبلغ 120 میلیون ریال خبر داد وگفت : این فرد متکدی جهت تعیین وضعیت به مراجع قضایی معرفی می شود.
به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری سنندج : متکدی میلیونر در سنندج دستگیر شد.
مدیرمرکز جمع آوری وساماندهی متکدیان شهرداری سنندج اظهار داشت : اکیپ جمع آوری وساماندهی متکدیان این شهرداری درآستانه فرا رسیدن سال نو بصورت ویژه نسبت به اجرای طرح جمع آوری متکدیان وافراد کارتن خواب در سطح شهراقدام می کند.
صلاح الدین وکیلی بیان کرد: در راستای اجرای این طرح یک خانم متکدی در خیابان امام جمع آوری شدکه جهت بررسی وضعیت معیشتی به مرکز نگهداری متکدیان واقع در خیابان 17 شهریور انتقال داده شد.
وی گفت : پس از بررسی های بعمل آمده مشخص شدکه این خانم 67 ساله از یکی از شهرستانهای استان وارد سنندج شده و اقدام به تکدی گری می نمود.
وکیلی اعلام کرد : در بررسی وسایل همراه این متکدی متوجه شدیم بیش از 31 گرم طلا شامل 6 عدد انگشتر ، دو عدد النگو ویک عدد گردنبد همراه این فرد متکدی بود که فاکتور های خرید این جواهرات هم همراه وی بود.
وی افزود : علاوه بر این مقدار جواهرات این متکدی دارای چندین دفترچه حساب بانکی بود که در مجموع موجودی حساب بانکی این متکدی بیش از 105میلیون ریال است.
وکیلی عنوان کرد: علاوه بر دفترچه حساب بانکی بیش از 13 میلیون ریال وجه نقد همراه داشت.
وی از معرفی این فرد متکدی به مراجع قضایی خبر داد و گفت : نیازمندان واقعی جامعه هیچگاه اقدام به تکدی در سطح شهر نمی کنند.
مدیر مرکز جمع آوری وساماندهی متکدیان شهرداری سنندج به شهروندان توصیه نمود : باهدف کاهش این معضل اجتماعی در سطح شهر به هیچ وجه به متکدیان خیابانی کمک نکنند ومار را در اجرای بهتر و ساماندهی متکدیان یاری کنند. 


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0