سه‌شنبه, 26 تير 1397
    /  4
رو عنوان : به مناسبت فرا رسیدن 22 بهمن ماه:
عنوان : آغازپیمودن مسیر 273 كیلومتری سنندج – سرپل ذهاب توسط سه ورزشكار سنندجی با دو استقامت و دوچرخه
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ 
ساعت : ۱۰:۱۱:۳۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج گفت : به مناسبت فرا رسیدن 22 بهمن ماه و با هدف ابراز همدردی با زلزله زدگان سرپل ذهاب سه ورزشکار سنندجی مسیر 273 کیلومتری سنندج تا سرپل ذهاب را با دو استقامت و دوچرخه می پیمایند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج : صبح امروز و با حضور شهردار، جمعی از اعضا شورای شهر و ورزشکاران مراسم بدرقه سه ورزشکار سنندجی که قصد پیمودن سنندج – سرپل ذهاب را داشتند برگزار شد.
مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج اظهار داشت : به مناسبت فرا رسیدن 22 بهمن ماه و با هدف ابراز همدردی با هموطنان زلزله زده سرپل ذهاب سه ورزشکار سنندجی قصد پیمودن مسیر سنندج تا سرپل ذهاب را با دو استقامت و دوچرخه را داشتند.
کیوان تیشه گران بیان کرد : در خواست این سه ورزشکار سنندجی در کمیسیون ورزش و سلامت شورای شهر مورد بررسی قرار گرفت و با تصویب این کمیسیون قرار شد شهرداری و شورای شهر از این ورزشکار ان حمایت کنند و امکانات لازم جهت اجرای این برنامه ورزشی را فراهم نمایند.
وی گفت : مبین سواری ،سامان علیمرادی و امیر فیضی سه ورزشکار سنندجی در این برنامه ورزشی هستند که صبح امروز از ساعت 8 صبح در محل میدان جهاد سنندج حرکت خود را به سمت کرمانشاه آغاز کردند.
تیشه گران عنوان کرد : این سه ورزشکار قرار است مسیر 74 کیلومتری سنندج تا کامیاران را با دو استقامت طی کنند و سپس مسیر 199 کیلوومتری کامیارن تا سرپل ذهاب را با دوچرخه را طی کنند.
وی افزود : این سه ورزشکار شب را در کرمانشاه استراحت نموده و صبح فردا مصادف با 22 بهمن وارد سرپل ذهاب خواهند شد. 


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0